fbpx
Breaking News
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Марина змирилася з цією думкою. Ріс живіт, дитина почала штовхатися, а дівчина не відчувала до неї нічого. Тільки повна байдужість до всього, що відбувається в її житті
Суспільство
14-річна дівчинка, яка yбилa свою матір: “Відчуття, ніби пoмeр хом’ячок”

49-річна Елізабет Едвардс і її 13-річна дочка Кеті були yбиті в квітні минулого року, поки вони спали у власному будинку в місті Спалдинг, Лінкольншир.

За версією слідства, із загиблими розправилася дочка жінки Кім в компанії свого хлопця Лукаса Маркхема. Після yбивства пара зайнялася iнтuмoм, насолоджувалася різними солодощами, дивилася “Сутінки” і купалася в басейні.

Обом підліткам на той момент було по 14 років, повідомляє “Лайф” з посиланням на Daily Mail.

“Мені трохи сумно, немов пoмepлa рибка або маленький хом’ячок. Я рада, що їх більше немає, але тепер я в безглуздій ситуації”, – розповіла Кім Едвардс.

Кім розповіла, що мама любила більше молодшу сестру і всю увагу приділяла їй. Коли старшій дочці було всього шість років, жінка вдарила її по обличчю через те, що вона дивилася телевізор.

Тоді дітей відправили на чотири місяці до прийомної родини, потім вони повернулися до матері. Але Кім не забула нанесену образу і вичікувала слушного моменту, щоб помститися.

Останньою краплею стали слова мами, коли вона напророкувала Кім таку ж долю, як і у її “нapкoмaнa батька”. Елізабет не давала йому бачитися з дітьми, але дівчинка завжди вірила, що вона була б його улюбленицею.

Крім того, мама постійно ображала молодого чоловіка дочки, з яким вона познайомилася в школі. Лукас був хуліганом, але завжди підтримував Кім.

“Я позбулася проблеми в особі мами, через яку у мене постійно була депресія. Це було полегшенням. Я не шкодую”, – говорить Кім Едвардс.

Читайте також: НА ПРИКАРПАТТІ ПО-ЗВIPЯЧOМУ YБUЛU СТУДЕНТКУ З БОЛГАРІЇ: ПОДРОБИЦІ

Одного разу Лукас жартома запропонував yбuтu маму Кім, але дівчина сприйняла це цілком серйозно і погодилася. Підліток вліз через вікно будинку до кімнати сестер, взявши з собою кухонні ножі.

Дівчинка впустила його, після чого Кім зaрiзaлa матір, а потім і Кеті. Потім підлітки хотіли покінчити жити caмoгyбcтвoм, але вважали за краще дивитися телевізор і об’їдатися солодощами.

Підлітків визнали винними в двох yбивcтвaх, засудивши до сімнадцяти з половиною років тюремного ув’язнення, після яких вони можуть просити про УДЗ.

Related Post