fbpx
Суспільство
15 корисних психологічних практик на щодень

Пом’якшити гнів начальника, домогтися поступок від партнерів по бізнесу і навіть закохати в себе можна, використовуючи прості психологічні прийоми, пояснює психолог Крістін Хеммонд.

1. На початку знайомства зверніть увагу на колір очей одного з присутніх. Цей прийом допомагає досягти оптимального зорового контакту, який демонструє вашим співрозмовникам вашу дружелюбність і впевненість у собі.

2. Люди найкраще пам’ятають те, що сталося на початку і в кінці дня, а все, що відбувається посередині, сприймається розмито. Тому, призначаючи час для співбесіди, намагайтеся бути першим або останнім у списку кандидатів.

3. Положення стоп у людей, що беруть участь в розмові, може видати їхні приховані емоції. Наприклад, якщо ви підходите до двох знайомих і вони повертаються до вас тільки тілом, зберігаючи положення стоп, вони явно не раді вас бачити.

Відвернені від вас носи туфель або черевиків співрозмовника свідчать про те, що він хоче якомога швидше піти.

4. Коли групу людей охоплює сміх, кожен інстинктивно кидає погляд на того, хто йому найбільш симпатичний. Це, до речі, чудовий спосіб вирахувати службові романи.

5. Якщо хочете отримати чесну відповідь на запитання, а співрозмовник ухиляється, зробіть паузу, як це роблять кваліфіковані психотерапевти. Трохи помовчіть, продовжуючи дивитися в очі співрозмовнику. Як правило, людині стає ніяково і вона прагне заповнити паузу.

6. Якщо ви відчуваєте, що начальник готується влаштувати вам рознос на нараді, сядьте прямо поруч із ним. Ваша безпосередня близькість знизить його рівень агресії, і ви зможете вийти сухим з ​​води.

7. Якщо ви просите людей про невеликі послуги, вони починають відчувати до вас симпатію. Такий психологічний механізм: ми більше цінуємо тих, про кого хоча б один раз подбали.

8. Постарайтеся запам’ятати ім’я людини при першій зустрічі і використовувати його в подальшому спілкуванні.

9. Ненав’язливе відзеркалювання чужих жестів сприяє встановленню довіри. Головне – не переборщити.

10. Пробираючись крізь натовп, намагайтеся дивитися на просвіти між людьми, а не на них самих. Це змушує людей розступатися перед вами.

Читайте також: ЧИ ЙТИ ДО ХРАМУ З ПОКРИТОЮ ГОЛОВОЮ?

11. Побачення з адреналіном – наприклад, поїздка на американських гірках, перегляд фільму жахів або спільний політ на аероплані – стимулює центри збудження в мозку і зближує вас з об’єктом пристрасті.

12. Намагайтеся не починати пропозиції словами «Я думаю» і «Мені здається». Це показує іноді непотрібну невпевненість.

13. Найкращий спосіб вчитися – вчити самому. Якщо ви дізналися щось нове або оволоділи новим навиком, намагайтеся поділитися ними з оточуючими.

14. Якщо ваша робота полягає в обслуговуванні клієнтів, поставте у себе за спиною дзеркало. Це дозволить людям, які чекають на своєї черги, менше нудьгувати і злитися з цього приводу.

15. Ви зустрічаєтеся з людиною, якій хочете сподобатися? Тоді якомога яскравіше і емоційніше демонструйте радість зустрічі. Це змусить її радіти вам майже так само інтенсивно в наступний раз.

Джерело.

facebook