fbpx
життєві історії
15 років тому далека родичка, двоюрідна сестра її матері, подарувала моїй мамі квартиру. Уклали тоді простий договір дарування без будь-яких додаткових умов, мама отримала свідоцтво про право власності. Бабуся залишилася жити у тій квартирі, у ній же старенька була приписана. Близьких родичів у Ганни Станіславівни немає, зараз є лише племінник. Два тижні тому він мені подзвонив

15 років тому далека родичка, двоюрідна сестра її матері, подарувала моїй мамі квартиру. Уклали тоді простий договір дарування без будь-яких додаткових умов, мама отримала свідоцтво про право власності. Бабуся залишилася жити у тій квартирі, у ній же старенька була приписана. Близьких родичів у Ганни Станіславівни немає, зараз є лише племінник.

Протягом років після дарування я і моя мама допомагали бабусі у ремонті квартири, купували продукти, возили до спеціалістів.

Жодного разу за весь час ми не претендували на користування цією площею і не завдавали якихось незручностей.

Два тижні тому спочатку мамі, а потім і мені подзвонив той племінник, Артур, з вимогою повернути квартиру. Ганна Станіславівна хвилюється, що ми можемо виставити її на вулицю, жаліється на втрату субсидій та говорить тепер, що була не в собі, коли дарувала квартиру.

Як же нам з мамою краще діяти  у цій непростій ситуації, які у нас шанси залишитися власниками цієї квартири, якщо бабуся надумає оскаржити дарчу? Можливо, хтось тут потрапляв у схоже становище, будемо вдячні за поради.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.