fbpx

19.12 – 25.12.2022: у цих 3 знаків Зодіаку зараз найкращий тиждень! Юпітер в Овні ощасливлює їх і дає не тільки мотивацію, але й мужність! Не упустіть шанс, який дається не так вже і часто!

19.12 – 25.12.2022: у цих 3 знаків Зодіаку зараз найкращий тиждень! Юпітер в Овні ощасливлює їх і дає не тільки мотивацію, але й мужність! Не упустіть шанс, який дається не так вже і часто!

Починаючи з 19 грудня 2022 року, попереду на три знаки зодіаку чекає казковий тиждень. Місяць та інші сприятливі зоряні сузір’я роблять ці дні особливо чарівними.

Але молодий місяць 23 грудня також дарує чарівні моменти та позитивно впливає на знаки зодіаку: він дарує їм найкращий тиждень з усіх!

На Терезів чекають неймовірні моменти!

Шановні Терези! Навіть якщо для цього є причини, ви не дозволяйте цьому псувати вам настрій, а дивіться в майбутнє позитивно. Оскільки Сатурн допоможе вам старанно та дисципліновано опрацьовувати список справ цього тижня. Це не тільки добре, але й дає відчуття внутрішнього спокою . У нагороду Юпітер дарує чудові дні зі святковим передноворічним настроєм.

Успіх манить вже на початку тижня: завдяки чарівному Місяцю цього тижня у вас з’являться чудові творчі ідеї. Скористайтеся цим шансом!

Зодіак Стрілець: З радістю та різноманітністю до успіху

Вас останнім часом мучать страхи чи занепокоєння? Тоді цей тиждень закінчиться, і все буде чудово, любі Стрільці! З Марсом і Сатурном як вашими прихильниками ви не тільки почуваєтеся обґрунтованими, але й сповненими впевненості. Тепер ви можете завершити всі проєкти, які задумали. Коли робота буде виконана, ваша правляча планета Юпітер подарує вам чарівні передноворічні дні.

Сузір’я планет Меркурій і Венера дарує вам неймовірну кількість впевненості та радості життя! Використовуйте цей час і пробуйте нові завдання! З належною часткою оптимізму ваші плани обов’язково здійсняться!

Знак зодіаку Лев: Ви сповнені радості життя

Цього тижня, починаючи з вівторка, Леви особливо розслаблені та щасливі. І у знака Зодіаку теж є всі підстави для усмішки! Тому що завдяки Юпітеру, любий Леве, ви отримуєте багато розслаблення та задоволення.

Насправді передноворічний період не славиться відпочинком, але у вашому випадку планета Юпітер дарує вам стільки радості та впевненості, що ви можете сповна насолодитися чарами цієї пори.

У професійному плані також знаки вказують на успіх. Завдяки Марсу ви сповнені драйву та бадьорості. Візьміть цю енергію з собою і використовуйте її у своїх проєктах. Поки ви тактичні й дієте серцем і розумом, ви з легкістю досягнете успіху у своїх проєктах.

Беріть все у свої руки! Всесвіт на вашій стороні!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page