fbpx

19 березня о 16:00 у космосі відбудеться надзвичайна подія. Дізнайтеся, яке послання має для вас Срібний глобус

19 березня о 16:00 див. Цей небесний знак несе важливе повідомлення

19 березня о 16:00 у космосі відбудеться надзвичайна подія. Дізнайтеся, яке послання має для вас Срібний глобус.

19 березня о 16:00: що буде?

Як повідомляють астрологи та астрономи, 19 березня 2023 року о 16:00 відбудеться надзвичайна космічна подія. Найголовніше, що при чистому небі ви можете побачити це на власні очі. На що варто звернути увагу? На місяць. Срібна куля, наш природний супутник, буде зовсім близько від нас: 19 березня о 16:00 точка орбіти Місяця буде найближче до Землі. Це явище називається перигеєм. Як ви, напевно, здогадалися, положення Місяця на небі позначиться на усіх нас.

19 березня о 16:00: як це вплине на наше життя?

Відстань Місяця від Землі не є постійною, і динаміка цього явища безсумнівно впливає на наше земне існування. Адже ні для кого не секрет, що людина є частиною природи, а потоки та коливання космічної енергії мають реальний вплив на природу. Адже всім відомо, що положення Місяця та енергетичні та гравітаційні потоки між Землею, нашим природним супутником, впливають на припливи та відпливи океанів і морів.

Це чіткий і зрозумілий доказ того, яку силу несе Місяць. Тому 19 березня о 16:00 відбудеться подвоєння місячних коливань. Що це означає? Відстань Місяця від Сонця і його наближення до Землі віщують:

– Зниження самопочуття

– Нервозність – дріб’язкова подія зруйнує ваш внутрішній спокій.

– Не пощастить у фінансових питаннях – не приймайте в цей момент ніяких рішень, пов’язаних з грошима.

– Тимчасова криза відносин, яка виникне без видимих ​​причин.

Як бачите, цього разу небесні світила не будуть до нас прихильними. На щастя, ви можете підготуватися заздалегідь і спланувати свій день так, щоб не приймати важливі рішення о 16:00.

У цей день будьте добрими до інших. На жаль, життєвий досвід показує, що не всі знають, чому в цей день почуваються некомфортно, неприємно чи навіть грубо. Проте ніщо в житті не відбувається без причини. Ця подія несе для вас особливий посил: уповільніть темп, подбайте про своє благополуччя та не переживайте про те, що скажуть інші люди, тому що ви не маєте на них впливу. Ну, хіба що ти місяць.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page