fbpx
гороскоп
2.01. до 08.01.2023: Зірки пророкують 3 знакам Зодіаку чудовий тиждень! Марс і Венера надають вам багато енергії і дозволяють плисти на хвилі абсолютного успіху

2.01. до 08.01.2023: Зірки пророкують 3 знакам Зодіаку чудовий тиждень! Марс і Венера надають вам багато енергії і дозволяють плисти на хвилі абсолютного успіху

Протягом тижня з 2 по 8 січня 2023 року три знаки Зодіаку насолоджуються абсолютним успіхом. Це стосується і вас?

Три знаки Зодіаку починають новий рік особливо добре. Навіть Меркурій, який є ретроградним до 18 січня 2023 року включно, не може затьмарити піднесений настрій знаку зодіаку.

Ваш тиждень буде справді неймовірним.

Леви насолоджуються щастям кохання

Вітаю, любе леве! Завдяки Венері та Юпітеру, коли мова заходить про кохання, тепер на вас чекає багато романтики. Леви можуть нарешті прояснити суперечки та непорозуміння у своєму партнерстві та знайти шлях до старої гармонії.

Не залишайтеся вдома самі, якщо ви самотні, ви можете зустріти кохання всього свого життя на цьому шляху.

Ваша життєрадісна і впевнена в собі натура дозволить цього тижня спрямувати своє життя в абсолютно нових напрямках. Зміна кар’єри – під щасливою зіркою.

Стрільці черпають нову енергію

Веселим Стрільцям допомагають кілька зірок провести вдалий тиждень. Марс і Венера надають вам багато енергії і дозволяють плисти на хвилі абсолютного успіху.

Ви знаєте, чого хочете, і заявляєте про себе дружньо, але впевнено. Особливо на роботі ви можете багато чого досягти на початку року. Тільки будьте обережні, не переборщіть і звертайте увагу на деталі.

Близнюки прогресують

Оскільки Марс знаходиться у вашому знаку, ви особливо вперто і наполегливо працюєте над своїми цілями. Використайте цей тиждень, щоб нарешті втілити в життя свої плани, як приватні, так і професійні. Ваші зусилля скоро окупляться.

У любові вас чекають хвилюючі та емоційні години, якщо ви відкриєте своє серце і дозволите іншій людині розділити свої почуття.

Фото ілюстративно спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page