fbpx

20.02 до 26.02.2023: Тиждень завдає серйозних проблем 3 знакам Зодіаку! Суперечки та стрес все зіпсують. Треба налаштуватись, і якось пережити ці дні. Поради астрологів вам в допомогу!

20.02 до 26.02.2023: Тиждень завдає серйозних проблем 3 знакам Зодіаку! Суперечки та стрес все зіпсують. Треба налаштуватись, і якось пережити ці дні. Поради астрологів вам в допомогу!

Погляд на зірки не показує нічого хорошого для 3 знаків зодіаку з 20 лютого 2023 року. Суперечки  та стрес псують їхній тиждень.

Тиждень з 20 по 26 лютого 2023 року стане фіаско для трьох знаків зодіаку. Несприятливі зоряні сузір’я створюють напружені дні та псують ваше повсякденне життя. Якщо ваш знак зодіаку один з них, то не опускайте голову. Наближаються кращі часи, і з кількома порадами ви все ще зможете добре пережити тиждень.

Знак Зодіаку Телець: Ваше терпіння буде піддано випробуванню

Увага, дорогі Тельці, цього тижня ваші нерви будуть надзвичайно напружені. Звинувачують у цьому зустріч Меркурія та Урана в квадраті в середині тижня. Це завжди призводить до прикрих затримок, технологія страйкує, а також виникають непорозуміння та суперечки з іншими людьми.

Будь ласка, не дозволяйте цьому збивати вас з курсу, і продовжуйте досягати своїх цілей, скоро все покращиться. Ви повинні дистанціюватися від контактів, які напружують вас більше, ніж це добре для вас.

Раки втрачають увагу

Раки постійно впадають у мрії та втрачають свої цілі. Зосередьтеся більше на “тут і зараз” і активно досягайте своїх цілей. Інакше ви не досягнете жодних успіхів і лише витратите свій дорогоцінний час.

У коханні загрожує турбулентність. Венера в квадраті, і справи стають критичними, особливо для пар. Взаємне спілкування заходить у глухий кут, а ревнощі порушують гармонію. Говоріть відверто.

Знак Зодіаку Діва: болісні ідеї

Вся честь вашим амбіціям, але цього тижня вам слід зменшити свої вимоги до себе. Тіло і розум виснажені останніми зусиллями, і вам терміново потрібен відпочинок. Короткий спонтанний відпочинок або відвідування сауни – саме те, що вам підійде.

Крім того, Діви можуть отримати деякі болючі уявлення про оточуючих. Ви розумієте, що хтось має на увазі не так добре, як ви думали. Навіть якщо спочатку буде боляче, ця ясність допоможе вам у довгостроковій перспективі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page