fbpx

20.03. до 26.03.2023: ці 3 знаки Зодіаку очікує тиждень, сповнений невдач!

20.03. до 26.03.2023: ці 3 знаки Зодіаку очікує тиждень, сповнений невдач!

Починаючи з 20 березня 2023 року, 3 знаки Зодіаку чекає надзвичайно складний тиждень. Є ризик стресів і невдач.

На тижні з 20 по 26 березня 2023 року три знаки зодіаку переживають особливо неспокійний час. Деякі зірки дуже псують їх повсякденне життя, і їм доводиться виявляти міцність нервів і наполегливість.

Скорпіонам потрібно багато терпіння

На жаль, цього тижня навряд чи все йде так, як ви собі уявляли, дорогий Скорпіоне. Щось постійно стає на вашому шляху, і ви, здається, топчете воду. Це робить вас неспокійним і швидко створює стресові моменти.

Тримайте голову вище і, будь ласка, не здавайтеся, скоро все налагодиться. Зосередьтеся на справі, інакше з вами трапляться прикрі необережні помилки. Ваш промінь надії цього тижня – кохання, адже на вас чекають романтичні години!

Стрільці нецілеспрямовані

Сатурн у квадраті надзвичайно псує ваш тиждень, любий Стрілець. Особливо на роботі ваші думки постійно блукають, і вам надзвичайно важко зосередитися. Нехай гора роботи не стане занадто великою, інакше ви навряд чи встигнете.

Слідкуйте також за своїми фінансами. Ви піддаєтеся бажанню зробити невдалі покупки та дорогі інвестиції, про які потім пошкодуєте. На щастя, Юпітер поруч з вами в усіх складних ситуаціях і завжди дарує кілька щасливих моментів.

Терези йдуть по-своєму

Цього тижня Терезам знову доведеться зціпити зуби. Марс у квадраті до вас і може спричинити чимало хаосу. Ви б хотіли зробити все і відразу, але загрузли в процесі. Ваші очікування щодо себе та інших людей просто нездійсненні, тому вам слід трохи зменшити свій перфекціонізм.

Попросіть інших про допомогу, коли повсякденне життя стає для вас надто важким, або складіть собі список справ, за якими слід стежити. Не хвилюйтеся, незабаром ви знову будете на підйомі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page