fbpx
гороскоп
2023 для вас буде роком тотального безгрошів’я. Якщо є можливість, відкладіть на так званий – “чорний день” трохи грошенят. Дай Бог, щоб не знадобилося, але “нехай лежать” на всяк випадок!

2023 для вас буде роком тотального безгрошів’я. Якщо є можливість, відкладіть на так званий – “чорний день” трохи грошенят. Дай Бог, щоб не знадобилося, але “нехай лежать” на всяк випадок!

2023 рік буде для цих знаків Зодіаку не простим роком у фінансових питаннях.

Рік що настане вже за декілька місяців стане “чорним” у фінансовому плані для двох представників зодіакального кола.

Виною всьому планети, які стали “не в той ряд”.

Так хто ж ці знаки Зодіаку, які повинні добряче підтягнути паски?

Астрологи визначили, що на “чорну фінансову доріжку” ступлять такі знаки Зодіаку, як: Риби та Скорпіони.

Риби

В першу чергу на цей знак Зодіаку чекають неприємності в кар’єрі. Можливо, вони з ганьбою або з гучним скандалом підуть з минулого місця роботи і буде вкрай складно знайти собі щось нове і гідне.

Також в перший місяць 2023 року на Риб можуть чекати непередбачені витрати в наступних категоріях: покупка або ремонт транспорту, покупка або ремонт побутової техніки, потреба інвестувати в своє здоров’я.

Астролог радить не ігнорувати тривожні дзвіночки від свого організму і не відкладати медичне обстеження на “легші часи”.

Скорпіон

Вже через кілька місяців уродженці цих знаків Зодіаку можуть проявити надлишкову схильність до азарту і ризикованих фінансових операцій. Астрологи наводять такі приклади: необдумані покупки і занадто сумнівні інвестиції, вклади в бізнес, який провалиться, гачок шахраїв, або щось інше, в  ому дусі!

Найскладніше будуть справи з грошима у тих Скорпіон, які працюють в продажах, сфері освіти та медицини.

Астролог попереджає, що за останні кілька місяців 2022 року краще зробити якусь фінансову подушку, яка дуже допоможе в наступному році пережити цей важкий час.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua