fbpx

2023 рік для 3 знаків Зодіаку починається невдало: доля розіграє з ними злий жарт. Планети Марс, Уран і Меркурій, які завершують свою ретроградність у січні, матимуть негативний вплив на їх повсякденне життя

2023 рік для 3 знаків Зодіаку починається невдало: доля розіграє з ними злий жарт. Планети Марс, Уран і Меркурій, які завершують свою ретроградність у січні, матимуть негативний вплив на їх повсякденне життя

2022 рік добігає кінця, щоб звільнити місце 2023-му! У той час як деякі астрологічні знаки готуються дати новий поштовх своєму особистому та професійному житті, інші зіткнуться з багатьма перешкодами. Планети Марс, Уран і Меркурій, які завершують свою ретроградність у січні, матимуть негативний вплив на їх повсякденне життя.

Як і кожного року, січень дарує особливу енергію. Це ідеальний час, щоб почати все заново та реалізувати нові конкретні рішення на майбутнє. Але для деяких початок цього нового року буде дещо складним через низку несподіваних подій і перешкод, які необхідно подолати.

Яким знакам Зодіаку буде важко розпочати 2023 рік?

Початок 2023 року обіцяє бути важким для трьох знаків зодіаку, але їм не варто падати духом. Незабаром колесо може повернутись на їхню користь!

Рак

Початок року буде для Рака досить заплутаним. Цей знак Води, який не дуже влаштовує новизну, може відчувати тиск із січня. Дійсно, безпрецедентні події можуть порушити ці орієнтири та посіяти розбрат у його повсякденному житті.

При найменшій проблемі Рак відчує загрозу. Замість того, щоб зіткнутися зі своїми страхами, він міг би легко здатися та відмовитися від деяких поточних справ.

На роботі цей знак не зможе дотримуватись свого звичного графіка, і йому доведеться потрудитися, щоб надолужити згаяне в останню хвилину.

У останніх також може скластися враження, що вони ніколи не роблять достатньо. Це падіння продуктивності може бути предметом зустрічі з його ієрархією.

У січні дуже ймовірно, що цей знак Води зіткнеться з фінансовими труднощами. Щоб розрахуватися з усіма своїми боргами і добре почати, йому доведеться звернутися за порадою до оточуючих, а не ізолюватися.

Крім того, Рак може пережити зраду з боку близької людини, що призведе до великого розчарування.

Діва

Діви також можуть зіткнутися з деякими труднощами в 2023 році. Під впливом ретроградних планет їм бракуватиме ентузіазму, і їм часто буде важко впоратися з примхами повсякденного життя.

У січні низка несподіваних подій може збентежити цей земний знак і завадити йому зробити позитивні зміни у своєму житті. У січні у представника цього знака зодіаку могло скластися враження, що він постійно спізнюється.

Дійсно, несподівані події можуть перевантажити його робочий графік і створити деякі обмеження.

Результат: деякі з його поточних проєктів не принесуть очікуваних результатів, що буде сповільнювати його і не переставати знеохочувати його щодня.

Замість того, щоб поспішати, щоб виконати свої професійні зобов’язання, цьому знаку Зодіаку доведеться визначити свої пріоритети, щоб поставити реалістичні та досяжні цілі.

Крім того, січень, ймовірно, буде складним і в особистому плані. У його дружньому або сімейному колі в будь-який момент могла спалахнути суперечка.

Стрілець

Початок 2023 року не буде славним для Стрільців. Цей знак Вогню буде переживати від багатьох неприємностей у коханні. Більшу частину часу він почуватиметься самотнім і знехтуваним партнером.

Таким чином можуть виникнути дуже напружені стосунки та порушити рівновагу пари. Одинокий, цей знак може замкнутися в собі та уникати прогулянок і можливостей, які дозволять йому встановити романтичні стосунки.

На професійному рівні Стрілець може зазіхнути на непотрібний ризик. Він міг поспішно приймати важливі рішення, що призводило до незручної професійної ситуації.

Крім того, ситуація, швидше за все, буде дещо складною з точки зору стосунків. Якісь недоброзичливці могли втрутитися в його справу і поставити йому палицю в колеса.

Щоб подолати ці важкі часи, йому, як ніколи, знадобиться підтримка давнього знайомого або коханої людини.

На щастя, кінець місяця буде більш поблажливим для знака Стрільця. Останній міг нарешті відпустити. Дійсно, набагато більш обнадійливі новини замінять його численні турботи.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page