fbpx

2023 рік для цих знаків Зодіаку почнеться найкращим чином з кохання з першого погляду: стріла Купідона попаде в “ціль”

2023 рік для цих знаків Зодіаку почнеться найкращим чином з кохання з першого погляду: стріла Купідона попаде в “ціль”

2022 рік майже добігає кінця, тож ми ось-ось попрощаємось із пережитими радощами та печалями та з розпростертими обіймами зустрінемо новий рік, сподіваючись, що він принесе нам щастя, удачу, здоров’я та благополуччя і звісно ж, мирне небо над головою, якого ми, українці, так чекаємо.

Венера у Водолії, Юпітер у Овні та Марс у Близнюках впливають на нашу орієнтацію та дають нам енергію рухатися вперед. Таким чином, 3 уродженця зодіаку повинні підготуватися, тому що їх напевно торкнуться стріли Купідона.

Як і кожен новий рік, 2023 рік неодмінно принесе свою частку злетів і падінь у подружньому житті та романтичних стосунках кожного знака Зодіаку. А у деяких справи підуть як по маслу.

Які 3 знаки зодіаку можуть закохатися на початку 2023 року?

Планети та зірки змінюють положення, тож нам усім потрібно підготуватися до того, що вони по-різному впливатимуть на нас. 2 січня 2023 року Венера, планета задоволення та стосунків, проходить через Водолія, що робить людей ніжними, доброзичливими, чутливими та чарівними.

Марс у Близнюках до 12 січня 2023 відкриває романтичну енергію, оновлює відчуття та діє на наші бажання. Що стосується Юпітера, то перебування в Овні до 16 травня 2023 року приносить силу і романтику. Дійсно, початок 2023 року буде яскравим для 3 дуже щасливих знаків!

Телець

Для вас, вихідців із стихії Землі, початок 2023 року буде сприятливим не лише для покращення професійної кар’єри чи фінансового становища. Зірки також вирішили позитивно вплинути на ваше особисте життя.

Дорогий Телець, рух Венери та Юпітера благотворно вплине на ваші любовні стосунки та призведе до неперевершеного сімейного успіху. Так, вам пощастить у коханні!

Якщо ви подружня пара, приготуйтеся плисти в радості та щасті, коли Венера перейде у Водолія. Ваш партнер буде набагато більше присутній і підтримуватиме в усіх відношеннях.

Якщо ви самотні, то випадкова зустріч здивує вас, і ви можете неймовірно закохатися. У вас буде тільки одне на думці: через деякий час оформити ваш союз на очах у всіх.

Після січня ви будете насолоджуватися хорошими часами в компанії вашого партнера, тому постарайтеся максимально використати теперішній момент і всі враження, які ви можете мати разом.

Рак

Всім відомо, що ви великі мрійники і дуже ласкаві знаки Зодіаку. Дорогі друзі Раки, ви ніколи не відмовлялися від ідеї прожити справжню романтичну казку, і 2023 рік може стати вашим найкращим шансом.

Січень і лютий можуть стати початком нових романтичних зустрічей. Дійсно, з входом Венери у Водолія, очікуйте яскравого початку року, який принесе вам нові можливості та пригоди. У цей період ви будете спокійні і дуже щасливі.

Якщо ви перебуваєте у стосунках, ви зможете зміцнити ваші узи кохання зі своїм партнером. Якщо ви все ще самотні, ви перетнетеся з особливою людиною і переживете найромантичнішу історію.

Крім того, задовго до того, як перехід від Марса до Близнюків закінчиться, вам запропонують багатообіцяючі перспективи шлюбу, якщо ви готові, ви можете також подати заяву до РАЦСу на цьому початку року.

Крім того, якщо у ваших стосунках виникнуть проблеми, вам не складе труднощів знайти спільну мову з партнером.

Лев

Не можете дочекатися, щоб дізнатися, що принесе 2023 рік вашому знаку зодіаку?

Дорогі Леви, з початку наступного року у вас буде багато можливостей зміцнити стосунки з партнером, особливо під час транзиту Юпітера в Овні. Якщо ви не одружені, зробіть це в День Святого Валентина, це теж ідеальний час, щоб зробити пропозицію і попросити руки коханої людини.

Якщо ви самотні, Марс у Близнюках посилає вам залицяльників і дуже ймовірно, що ви зустрінете людину, яка дійсно змусить битися ваше серце; це кохання з першого погляду гарантовано! Проте, щоб процвітати в коханні, вам просто потрібно бути чесним і, що найголовніше, бути собою.

Не задавайте собі занадто багато питань, ваш партнер сліпо довіряє вам. Адже ви найвідданіший із знаків Зодіаку, і ваша друга половинка це вже знає, не потрібно їй нічого доводити.

Тож очікуйте більше уваги та дій, щойно настане новий рік, і вбирайте гарний настрій від зірок.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page