fbpx

2023 рік, рік Чорного Водяного Кролика, приносить цим знакам Зодіаку любов: вони можуть стати на рушничок щастя!

2023 рік, рік Чорного Водяного Кролика, приносить цим знакам Зодіаку любов: вони можуть стати на рушничок щастя!

За словами астрологів, 2023 рік характеризуватиметься наповненням, любов’ю та спокоєм. Хоча на всі знаки зодіаку чекає багато прекрасного, 3 знаки зодіаку зрештою зможуть конкретизувати ці хороші настрої через вдалий шлюб. Сила Венери у Водолії і Юпітера в Овні піде їм на користь.

Троє представників Зодіаку на шляху до любові та сімейного щастя, підкріплені доброзичливою атмосферою цього Нового року. На додаток до підтримки Венери в Близнюках з 3 січня та Юпітера в Овні, а потім у Тельці, вони могли навіть сподіватися, що ці коливання призведуть до шлюбу.

Любовний настрій буде панувати в 2023 році і, можливо, призведе до шлюбу для цих знаків зодіаку

Риба

Представники знаку Риби нарешті знайдуть стабільність, необхідну для створення хорошої основи для своєї нової сім’ї. Цим знакам вдасться скористатися обіцяним успіхом шлюбними можливостями.

2023 рік стане роком, коли вони нарешті вирішать вийти зі своєї самотності та показати іншим, що вони вміють отримувати любов і дарувати її.

Завдяки Венері у Водолії з 3 січня Риби також будуть рухатися здоровою енергією; вони відчують, як у них ростуть крила. І недаремно це дозволить їм, серед іншого, відновити полум’я, знаючи, як створити незабутні моменти зі своїм партнером.

2023 рік однозначно стане чудовим періодом спільного спілкування, переживань та позитивних емоцій для пари.

Нас не повинно дивувати, що вся ця прекрасна динаміка призводить до незабутніх весіль, незалежно від того, грандіозні вони чи скромні.

Тому що, зрештою, важливий, перш за все, контекст церемонії та союз закоханих. Більше, ніж інколи вражаючий вимір цієї події.

Для інших представників цього знаку, тих, у кого немає партнера, вони не застраховані від приємних сюрпризів. Вони можуть сформуватися так чи інакше, якщо скористаються можливостями, які їм відкриваються. Це також ідеальний час, щоб налагодити зміни в їх любовному житті. Крім того, цілком можуть статися непередбачувані та стимулюючі романтичні епізоди.

Близнюки

2023 рік стане приводом для уродженців Близнюків пережити багато в чому корисну трансформацію. Їхнє життя підніметься на вищий рівень, і тоді вони знайдуть всю необхідну свободу для прийняття правильних рішень, особливо в коханні. Ця зміна дозволить їм велично зустріти прихильність, про яку вони досі мало думали.

Це також означає, що Близнюки віддадуть почесне місце сім’ї, важливому елементу їхньої нової динаміки задоволення та миру. Для самотніх Юпітер в Овні незабаром відкриє нові любовні перспективи.

Цей рік, ймовірно, оживить їх таким палким коханням, що вони просто не зможуть залишитися непоміченими. Ця енергія в поєднанні з їхнім співчуттям, вірністю та щедрістю може лише вразити та викликати повагу.

Таким чином, майбутній рік є маяком і сяючою фазою для багатьох Близнюків, які зможуть розвиватися на більш здоровій основі, і це на всіх рівнях. Все увінчалося, ймовірно, міцним любовним успіхом.

Овен

Для представників Овна 2023 рік пройде не тільки під знаком процвітання та досягнення, а й удачі. Якщо це можна перекласти декількома способами, ми особливо пам’ятаємо, що як ніколи потрібно буде схопити її, щоб заснувати сім’ю. Дійсно, сімейні основи є ключовим елементом їх душевної рівноваги.

Оскільки їхні ініціативи принесуть плоди, їхня кар’єра зазнає значного розвитку, що спонукатиме їх докладати більше зусиль. Цей 2023 рік також буде ідеальним часом для ідилічних зустрічей або навіть тривалих і міцних стосунків.

Керуючись аурою Юпітера в Овні, а також Венерою у Водолії, Овен зможе знайти в собі достатньо легкості, благополуччя та любові, щоб віддати себе іншим. Ніщо не повинно заважати їм проявити трохи вразливості до потрібної людини.

Той, хто вміє оцінити їх імпульсивний і запальний темперамент і захоплюватися їх непохитною цілеспрямованістю. З нею Овну не варто боятися нудьги і примх рутини. Причина, чому вихідці з цього знаку можуть сподіватися конкретизувати все це красивою пропозицією одружитися і створити щасливу сім’ю.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page