fbpx
гороскоп
21.11. до 27.11.2022: цим 3 знакам Зодіаку потрібно підготуватися до важкого тижня!

21.11. до 27.11.2022: цим 3 знакам Зодіаку потрібно підготуватися до важкого тижня!

Тиждень, який розпочнеться 21 листопада 2022 року, принесе кілька випробувань трьом знакам Зодіаку. Це буде непросто!

Трьом знакам зодіаку потрібна витривалість, щоб пережити цей тиждень. Але кілька зірок приходять їм на допомогу і дають нову надію.

Знак Зодіаку Риби: Є потреба в діях

Цього тижня Плутон хоче витягнути вас із вашої оболонки. Будь ласка, припиніть тонути у своїх мріях і нарешті почніть реалізовувати свої цілі. Зараз ідеальний час для цього, і ви навіть можете перевершити себе.

Якщо на роботі виникають розбіжності, варто висловити чесну думку, навіть якщо вона вас образить. Час від часу подовжувати кігті – це нормально. Не дозволяйте проблемам або розбіжностям вас збентежити, а краще покажіть, з чого ви створені.

Знак зодіаку Телець: не впадайте у відчай

Тельцям потрібно підготуватися до деяких змін. Цілком можливо, що в коханні чи на роботі все пішло не так, як хотілося. Навіть якщо це боляче, не жалійте і не підводьте себе. Стається те, що має бути.

На щастя, Юпітер особливо на вашому боці цього тижня, посилаючи вам нові сили та позитивну енергію, за умови, що ви не стримаєтеся від минулого та відкриєтеся новим можливостям у своєму житті.

Козерогам потрібна витримка

Ви наполегливо працюєте і намагаєтеся впоратися з усіма труднощами в повсякденному житті та особистому житті. Тільки будьте обережні, не беріть на себе занадто багато і дайте собі відпочити. Інакше здастеся до кінця року.

Сонце та Юпітер підтримують вас великою рушійною силою та сприяють вашій творчості, на жаль, Плутон стоїть на вашому шляху. Він викликає надокучливу невпевненість у собі, і ви раптом ставите під сумнів все і всіх. Хоча немає нічого поганого в тому, щоб сумніватися, не варто надто знеохочуватись і продовжувати вірити у свої здібності. Інакше ви просто сповільнюєте себе без потреби.

Фото ілюстративне