fbpx

25 березня буде неймовірно вдалим днем для цих знаків Зодіаку: доля дарує вам унікальну можливість!

25 березня буде неймовірно вдалим днем для цих знаків Зодіаку: доля дарує вам унікальну можливість!

Близнюки

Марс увійшов у перший будинок вашого знаку наприкінці серпня минулого року. Відтоді головною главою у вашому житті є перегляд того, що спонукає вас приймати рішення, і чи завжди ви були у відповідності зі своїм найвищим “я”. Перший будинок вашої натальної карти охоплює ваші особисті переконання, бажання та потреби – все залежить від того, що робить вас тим, ким ви є.

Марс тут, можливо, підштовхував вас між тим, щоб ви стрибнули головою вперед у те, що ви хотіли, і потім хвилювалися, чи варто було вам це робити.

Хоча ви зобов’язані створити життя, яке вам справді подобається, ви повинні приймати довгострокові рішення, а не лише короткострокові.

Коли Марс переходить у Рак, ви будете стверджувати свою впевненість у кожному своєму рішенні. Ви побачите, що життя, яке ви створили і продовжуєте створювати, має цінність і може бути найкращою нагородою для вас. Тому що жити без жалю означає, що ти живеш по-справжньому.

Стрілець

Ви глибоко замислювалися над своїми романтичними стосунками та рішеннями, які ви прийняли в цій частині свого життя. Марс керує діями та романтикою, але в Близнюках він активує ваш сьомий дім відносин. Ви не тільки відчували, що застрягли, рухаючись вперед і приймаючи рішення, але часом ви навіть не були впевнені, яке рішення найкраще. Починаючи з січня, все прояснюється, оскільки ви розумієте, які стосунки вам потрібні і який ви партнер.

Ймовірно, ви все ще вдавалися до надмірних роздумів, ніж це було б корисно, але з Марсом, що сьогодні переходить у Рак, ви можете відчувати, що подолали важливу перешкоду у своєму житті.

Марс у Близнюках показав вам рішення, яке ви повинні прийняти щодо стосунків і кохання. Незалежно від того, чи означає це залишитися, піти чи відкритися для чогось нового, ви готові прийняти ясність, яка приходить із цього періоду. Тепер, коли це сталося, ви просторово там, щоб відчути глибокий емоційний зв’язок, який забезпечить Марс у Раку. Цей досвід є достатньою винагородою за довгу подорож, яку ви щойно завершили.

Риби

З Марсом у Близнюках ви дуже близькі до дому, оскільки цей атмосферний знак керує четвертим будинком дому, сім’ї та навіть зцілення. З того часу, як наприкінці серпня Марс вперше увійшов у знак Близнюків, ви думали про те, що для вас означає дім і з чого він буде складатися.

Це може призвести до розмов і думок про переїзд, спільне життя з вашим романтичним партнером, шлюб або навіть просто відновлення ваших стосунків із домом. Як Риби, ви схильні боротися між бажанням пізнати світ і мати безпечне та любляче місце, куди можна повернутися.

Але, сподіваюся, під час цього транзиту ви зрозуміли, що можете мати і те, і інше.

Думка про те, що вам доведеться вибирати між вільним духом і сімейним життям, була закладена у вашу голову кимось іншим і ніколи не була істиною, за якою ви повинні були жити.

Марс у Близнюках допоміг зрозуміти, як визначити свій ідеальний дім. Незалежно від того, чи це переїзд, розширення ваших стосунків чи просто глибше прийняття себе, ви тепер можете повніше насолоджуватися життям.

Коли Марс переходить у Рак, він освітлює ваш п’ятий будинок насолоди, насолоди та шлюбу. Насолоджуйтесь цим життям, дорогі Риби, зрештою, мета життя — насолоджуватися ним.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page