fbpx

26.12. до 01.01.2023: ці 3 знаки Зодіаку переслідує невдача! Дізнайтеся, на що варто звернути увагу!

26.12. до 01.01.2023: ці 3 знаки Зодіаку переслідує невдача!

На тижні 26 грудня до 01.01.2023 3 знакам Зодіаку належить подолати складні перешкоди. Дізнайтеся, на що варто звернути увагу!

З 26.12. до 01.01.2023 трьом знакам Зодіаку варто особливо стежити за собою. Зірки віщують важкі часи. Захистіть себе та дізнайтеся від нас, що може статися з вами.

Близнюкам варто критично поглянути на своє оточення

На тижні 26 грудня до 01.01.2023 варто запитати себе, дорогі Близнюки, чи складається ваше оточення зі справжньої дружби. Бо зірки радять зв’язуватися лише з надійними партнерами. Інакше ваші наміри і плани можуть провалитися.

Незважаючи на те, що ви, як активний повітряний знак, цінуєте рух і хвилювання, дорогі Близнюки, зірки радять вам використати цей тиждень, щоб відпочити від “шуму” повсякденного життя і мати можливість знову подумати про себе самостійно.

Знак Зодіаку Терези повинен багато працювати…

Іноді удача просто прилітає до вас, дорогі Терези. Але цей тиждень означає для вас, дорогі Терези, працювати над щастям і успіхом.

Не тільки на роботі, але й у любові зараз саме час попрацювати над деякими важливими для вас темами. Потрібна ваша емпатія та чуйність.

Оскільки ретроградний Меркурій знаходиться в квадраті, це означає для вас, дорогі Терези, що ви схильні дистанціюватися від конфліктів і уникати поспішних реакцій. В іншому випадку суперечка з коханою людиною може загостритися.

Скорпіонам варто частіше робити перерви!

Коли ви потрібні, ви поруч! Це дуже красива і гідна похвали якість, дорогий Скорпіон, але планета Юпітер зараз радить вам трохи сповільнитися.

Ви багато робите для інших, але протягом тижня вам слід спробувати більше думати про себе.

Приділіть більше уваги своєму здоров’ю та харчуванню, частіше перебувайте на свіжому повітрі та робіть достатні перерви для відпочинку та відновлення.

Зараз зірки радять проявляти ініціативу та частіше проявляти активність.

Нехай все у вас буде добре!

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page