fbpx
Суспільство
Євробачення-2017: скільки отримали ведучі за проведення церемонії відкриття конкурсу

Сайт публічних закупівель Prozorro оприлюднив дані про зарплати ведучих офіційної церемонії відкриття Євробачення-2017 у Києві.

Гостей на червоній доріжці зустрічали семеро ведучих: Тетяна Терехова, В’ячеслав Варда, Андрій Джеджула, Андрій Кіше, Ганна Буткевич, Емі Грейс та Нейбі Траоре.

Так, за вечір Тетяна Терехова, В’ячеслав Варда, Андрій Джеджула отримали по 78 тисяч 975 гривень. Це приблизно по три тисячі доларів.

Гонорари ще чотирьох ведучих – Андрія Кіше, Ганни Буткевич, Емі Грейс та Нейбі Траоре – не розписані за прізвищами. Однак відомо, що хтось один із них отримав 157 тисяч 950 гривень, а решта – таку ж саму суму як і вищевказані ведучі.

Читайте також: МИКОЛА ТИЩЕНКО ЗВОРУШИВ ШАНУВАЛЬНИКІВ СВІТЛИНАМИ З МАЛЕНЬКИМ СИНОМ

Нагадаємо, 7 травня відбулася офіційна церемонія відкриття Євробачення-2017. Під час відкриття представники 42 країн-учасниць урочисто пройшлися червоною доріжкою. Після чого вони відпустили в небо кулі із прапорами своїх держав для артистів.

Відомо, що червона доріжка коштувала організаторам близько півмільйона гривень – і це лише матеріали, монтаж та демонтаж.

Джерело.

facebook