fbpx

3 знака Зодіаку, швидше за все, незабаром збідніють: ніхто не застрахований від фінансових проблем. З ретроградним Меркурієм у Козерозі та Ураном у Тельці наступні кілька днів можуть стати складними

3 знака Зодіаку, швидше за все, незабаром збідніють: ніхто не застрахований від фінансових проблем. З ретроградним Меркурієм у Козерозі та Ураном у Тельці наступні кілька днів можуть стати складними

З ретроградним Меркурієм деякі знаки зодіаку незабаром можуть зіткнутися з фінансовими або професійними труднощами. Оскільки Новий рік вже наступив, і це може виявитися незручною ситуацією, їм доведеться бути економними у своїх витратах. Давайте дізнаємося, які знаки найбільше страждають від цієї незручності в найближчі дні.

Ніхто не застрахований від фінансових проблем. З ретроградним Меркурієм у Козерозі та Ураном у Тельці наступні кілька днів можуть стати складними для деяких знаків зодіаку. Робота, гроші… Зірки не будуть поблажливими до представників трьох знаків зодіаку, вважають астрологи.

Три знаки зодіаку, які можуть збідніти найближчими днями

Риба

Хоча можливо, що новорічна ніч пройшла чудово для вихідців з Риб і що фінансів залишиться достатньо, перші дні січня можуть виявитися важкими в цьому відношенні. І з поважної причини вони могли стати нещасливою зустріччю з людьми, які вставлятимуть їм палиці в колеса на роботі.

Щось, що прямо чи опосередковано вплине на їх грошовий потік.

Ретроградний Меркурій у Козерозі до 18 січня, і цей космічний рух може вплинути лише на їхній гаманець. Тому їм рекомендується проявити ще більше рішучості на роботі, тому що в серці ворожої атмосфери немає й мови про розслаблення. Крім того, ретроградним буде не тільки Меркурій, оскільки до 12 січня так само буде планета Марс у Близнюках. Обережність і терпіння є ключовими.

Їм також доведеться утриматися від далеких від необхідності покупок, особливо в цей період, коли розумніше відкладати гроші і планувати бюджет безпеки.

Їм настав час контролювати свої фінанси, щоб у найближчі місяці повернутися до нормального життя.

Раки

Досить невдалий тиждень очікує уродженців Рака, зокрема, у фінансовому плані. Вони будуть змушені зіткнутися з серйозною перешкодою, яка полягає в тому, щоб нести на собі тягар деяких неприємних ситуацій на роботі.

Без належного ставлення вони можуть вплинути на свою зарплату настільки, що їм буде важко звести кінці з кінцями до кінця січня. Для тих із них, які перебувають у менш критичній ситуації, проблема більше стосуватиметься неукладених угод або невдалих переговорів.

Представникам цього знака Води рекомендується працювати над собою, щоб не піддаватися негативним почуттям, які можуть погіршити ситуацію.

Тут, як ніколи, потрібні терпіння та розум, тому доведеться чекати, доки потече струм. Принаймні, до кінця ретроградного Меркурія, і скористайтеся цим часом, щоб відпочити.

Знайдіть час, щоб поміркувати, проаналізувати ситуацію та знайти життєво важливі альтернативи. Такий стан розуму дозволить їм краще відновитися після закінчення цієї поганої астральної динаміки.

Таке ставлення є ідеальним і не дасть Ракам принести додому погані новини.

Козероги

Як уродженці Козерога, проблеми можуть виникнути особливо на роботі. Як це не парадоксально, хоча вони відомі як великі працівники та кар’єристи Зодіаку, вони переживуть деякі неприємні непередбачені події, які вплинуть на їх ефективність.

Крім того, вони не будуть застраховані від суперечок на роботі. Їм швидко доведеться зрозуміти, що стрес нічого не вирішує і що ви повинні зберігати спокій за будь-яких обставин.

Ретроградний Меркурій знову діє і робить їх життя ще важчим. Однак варто пам’ятати, що деякі тести можуть виявитися плідними в довгостроковій перспективі. Звичайно, щоб подолати їх, потрібен сталевий розум, і це саме те, чого не бракує Козерогам.

Крім того, відомі трудоголіки матимуть обмеження в бюджеті. Але позбувшись роздратування, вони зможуть взяти себе в руки, щоб краще контролювати свої витрати протягом січня. Дійсно, вони будуть озброєні своїми найкращими якостями, оскільки їхній фінансовий менеджмент буде керуватися їхнім прагматизмом і передбачливістю.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page