fbpx

3 знакам Зодіаку щаститиме від сьогодні і до кінця березня: Плутон у Водолії та Марс у Раку внесуть позитивні зміни в їх життя. Вони просувають свою кар’єру, що дозволяє їм жити щасливими днями. Удача нарешті посміхнеться їм!

3 знаки Зодіаку завершать березень зі стилем, удача стукає в їхні двері

3 знакам Зодіаку щаститиме від сьогодні і до кінця березня: Плутон у Водолії та Марс у Раку внесуть позитивні зміни в їх життя. Вони просувають свою кар’єру, що дозволяє їм жити щасливими днями. Удача нарешті посміхнеться їм! Відкрийте для себе 3 знаки зодіаку, яким пощастить до кінця березня.

23 березня Плутон вперше з 2008 року залишає знак Козерога і поселяється в знаку Водолія. Кваліфікований як карликова планета, Плутон має сильний вплив на астрологію. Ця планета трансформації змінить життя цих 3 знаків зодіаку.

25 березня планета Марс увійде в знак Рака. Такий транзит триватиме до 20 травня. Марс у Раку підштовхне представників цих знаків з жаром досягати своїх цілей і наділить їх сильною інтуїцією.

Телець

Уродженцю цього знаку пощастить саме в ці дні, що відділяють нас від кінця березня. Амбітний і динамічний, Телець зможе просунутися в роботі і досягти успіху. Плутон принесе зміни в професійне життя Тельців. Ця планета може спонукати представника цього знаку розглянути можливість зміни кар’єри або переглянути свої довгострокові цілі.

Що б не вибрав Телець, зірки будуть на його боці і допоможуть досягти того, до чого він прагне. Марс у Раку дозволить цьому земному знаку позбутися фінансових проблем і нарешті відчути полегшення.

Крім того, Телець, як відомо, є епікурейцем зодіаку. Він живе на повну, і не соромиться розважатися. Цей прагматичний по натурі знак, однак, обережний з витратами.

В ефекті, Телець любить збагачуватися не тільки тому, що він любить гроші, але особливо тому, що він піклується про забезпечення своєї фінансової безпеки. Плутон принесе позитивні зміни і в любовне життя Тельців. Уродженці цього знаку, які вже реалізовані у своїй парі, побачать, як їхні любовні стосунки зміцняться. Що стосується рідних, які мають проблеми з партнером. Плутон вирішить їхні розбіжності та покращить стосунки в парі.

Лев

Лев – один із тих щасливчиків, які завершать березень стильно. Венера в Тельці сприяє його кар’єрі. Уродженець цього знаку зможе відзначитися у своїй сфері, а його колеги не забудуть помітити його навички та переваги.

Цей період також буде часом для нього, щоб відзначити роботу, яку він зробив досі. Більше того, незабаром Лева чекає винагорода за його участь у роботі та його досягнення. Дійсно, цей знак честолюбної натуриможна очікувати чарівного підвищення.

Сезон Овна приносить Левам приплив позитивної енергії. Він почуватиметься більш оптимістичним і заповзятливим, ніж зазвичай. Він також відчує бажання розірвати рутину та почати нові враження.

Тим не менш, Лев може розширити свою сферу знань, зацікавившись новими сферами. Таким чином, він зможе розвиватися у своїй кар’єрі та змусити більше людей говорити про нього. Крім того, в кінці березня, коли Венера і Уран зустрінуться в знаку Тельця, кар’єра Лева переживе новий чудовий перелом. Цей знак Вогню може здійснити свої мрії або матеріалізувати довгоочікувану співпрацю.

У будь-якому випадку представникам цього знаку доведеться підготуватися до того, щоб приємно здивувати цей кінець місяця.

Діва

Транзит Венери в знаку Тельця спонукає Діву почати новий досвід, щоб розширити свої перспективи. Цей уродженець Землі міг би подумати про подорожі чи нові дослідження.

Транзит Плутона у Водолії стане для Діви можливістю підвести підсумки свого життя. Цей самоспостереження дозволяє цьому відбиваючому знаку змінити свій розпорядок життя та піклуватися про себе більш здоровим способом.

Уродженець цього знаку також може розірвати зв’язки з певними людьми, яких він вважає токсичними.

Дійсно, Марс у Раку дозволить Діві сортувати список своїх друзів, особливо тому, що цей земний знак дуже комунікабельний і не має труднощів налагодити нові дружні зв’язки. Ці зміни, які Діва зазнає в особистому житті, дозволять їй очистити своє повсякденне життя від негативної енергії та інвестувати свій час і енергію в її цілі, які вона планує на своє майбутнє.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page