fbpx
гороскоп
3 знаки Зодіаку будуть щасливі у 2023 році: Марс знову буде прямо в знаку Близнюків з 12 січня, а Юпітер, планета експансії, удачі та можливостей, буде в Овні, а потім у Тельці з 16 травня. Який гарний спосіб почати рік!

3 знаки Зодіаку будуть щасливі у 2023 році: Марс знову буде прямо в знаку Близнюків з 12 січня, а Юпітер, планета експансії, удачі та можливостей, буде в Овні, а потім у Тельці з 16 травня. Який гарний спосіб почати рік!

Початок 2023 року, і він віщує добрі новини для більшості знаків Зодіаку. Але деяким знакам зодіаку в цьому новому році пощастить більше. Марс знову буде прямо в знаку Близнюків з 12 січня, а Юпітер, планета експансії, удачі та можливостей, буде в Овні, а потім у Тельці з 16 травня… Який гарний спосіб почати рік!

Протягом цього 2023 року на знаки зодіаку чекає багато змін. Крім того, Сатурн у Рибах 7 березня та Плутон у Водолії 23 березня принесуть структуру та дисципліну знакам зодіаку, а також певні зміни в їхньому житті.

Телець

Тельцям у 2023 році дуже пощастить. Вони будуть використовувати будь-яку можливість для досягнення успіху в своїх професійних проєктах.

Уродженці цього земного знака не бояться ризикувати і братися за нові проєкти. Творіть, працюйте, знайомтеся з новими людьми…

Цей рік буде ідеальним для Тельців. Усі зусилля будуть винагороджені, і вони побачать, що їхні доходи збільшаться.

16 травня Юпітер увійде в знак Тельця. Саме тоді Телець буде більш оптимістичним та ідеалістичним, і це принесе йому стабільність, яку вони прагнуть. З Сатурном у Рибах Телець буде більш зосередженим і матиме дисципліну, щоб реалізовувати свої мрії.

Цей транзит допоможе їм будувати свої бачення майбутнього та приймати нові ініціативи. Вони будуть керуватися і підтримуватися зірками і зможуть взяти на себе всі ризики.

Закохані Тельці також можуть зустріти свою половинку і прожити дуже щасливу історію.

Овен

Юпітер в Овні буде дуже позитивним для уродженців цього знаку Вогню і буде сприятливим для їх особистого розвитку.

У них вистачить впевненості, щоб вирушити в невідоме та здійснити серію подій, які могли б наблизити їх до успіху. Коли Юпітер проходить через знак Тельця з 16 травня, вплив Тельця буде зосереджено на матеріальному аспекті та стабільності Овна.

Це буде хорошим поштовхом для їхніх фінансів, і їхня впевненість продовжить зростати. Сатурн у Рибах змусить Овнів подбати про себе. Це буде час зцілення, духовності та глибокого самоаналізу.

Вони могли проводити час наодинці, щоб побути з собою. Вони можуть відчути значні зміни у своєму житті в соціальних мережах та особистих справах.

Козоріг

У цьому новому році Козерогам доведеться більше прислухатися до свого серця. Сатурн у Рибах принесе їм стабільність і структуру в комунікаційному секторі, що буде позитивним для розвитку їхньої мережі та вдосконалення навичок, які їх цікавлять.

Їхній спосіб спілкування стане більш плавним, і Козероги можуть покращити свої стосунки зі своїми близькими. Юпітер у Тельці також принесе їм багато удачі, і вони отримають нові можливості в своєму будинку любові, романтики та самовираження.

Вони можуть мати бажання створити сім’ю або почати романтичну пригоду, яка їх захоплює. Юпітер у Тельці вплине на те, щоб вони створили достатньо місця у своєму приватному житті, щоб насолоджуватися гарними часами з родиною та особистим зростанням.

Закохані, Козероги також будуть більш відкритими і можуть мати більш чуттєву мову любові. Романтичні переживання змусять їх мріяти, і вони зможуть зустріти цікавих людей.

Цього року у Козерогів буде багато святкувань у житті, і вони будуть вдячні за всі блага, які вони отримають. Їм вдасться побудувати нову стабільність у своєму житті і, нарешті, знайти баланс між професійним і романтичним життям.

Нарешті вони можуть відпустити. Їм вдасться побудувати нову стабільність у своєму житті і, нарешті, знайти баланс між професійним і романтичним життям.

Нарешті вони можуть відпустити. Їм вдасться побудувати нову стабільність у своєму житті і, нарешті, знайти баланс між професійним і романтичним життям. Нарешті вони можуть відпустити.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page