fbpx

3 знаки Зодіаку мають великі “шанси” розлучаться найближчим часом: їхні серця розбиваються

3 знаки Зодіаку мають великі “шанси” розлучаться найближчим часом: їхні серця розбиваються

Закохані три з дванадцяти знаків Зодіаку залишаться в “чорному списку” в кінці січня. За словами астрологів, у цих вихідців, ймовірно, буде розбите серце після складного розриву.

Дізнайтеся, яким знакам зодіаку загрожує розрив в кінці місяця

Для деяких із вас початок року не починається позитивно. Погана новина: деякі знаки зодіаку, схоже, уникали Купідона, і, ймовірно, переживуть досить складні часи в своєму любовному житті. За прогнозами зірок, у цих вихідців не буде “хеппі-енду”.

Щоб вас трохи розрадити, ми збираємося надати вам у цій статті кілька ключів, які допоможуть вам краще подолати це важке випробування.

Водолій

В кінці серпня моральний стан цього представника Зодіаку буде не в тонусі. І неспроста його супутниця має намір припинити стосунки. Досить сказати, що останні кілька місяців були досить хаотичними: пара вже переживала і злети і падіння, які щодня перемежовувалися напругою та суперечками. Тому вирок не оскаржувався. Незважаючи на спроби примирення, цей роман, можливо, був приречений із самого початку.

Очевидно, що немає нічого неможливого, на горизонті може бути поворот. Незалежно від того, чи це розлучення, розрив або просто розставання, люди, народжені під цим знаком зодіаку, повинні максимально збільшити шанси, намагаючись зберегти свої стосунки. Інакше вони дуже переживатимуть, а їхні плани на майбутнє буквально перевернуться з ніг на голову.

На жаль, астрологи досить песимістично налаштовані щодо можливого примирення. Можна посперечатися, що Водоліїв чекає надзвичайно важкий і напружений період, якщо ситуація не покращиться. Будь то зрада, ревнощі, третя сторона чи непримиренні розбіжності, цілком ймовірно, що цей уродженець Зодіаку може пережити дуже важкий розрив. Але ця невдача на сентиментальному рівні також не повинна зруйнувати вас. Не забувайте: після дощу приходить гарна погода!

Лев

Якщо ви відчуваєте, що у вас закінчується терпіння і вам потрібна свобода в цей час, це може спонукати вас припинити стосунки, які вам більше не підходять. Ви можете прийняти рішення розлучитися після закінчення літніх канікул або на початку навчального року.

Раптом вам усе стає ясним, ви більше не почуваєте себе реалізованими у ваших стосунках, ви відчуваєте себе обмеженими, у вас немає підтримки, яку ви хотіли, у вас все менше спільного, і ви можете подумати про розлучення.

Діва

Ви серйозно розглядаєте можливість припинити стосунки найближчими тижнями. Ви відчуваєте, що зробили правильний вибір, тому що наступні кілька місяців можуть бути корисними для вашого любовного життя.

Незалежно від того, чи вирішите ви розірвати відносини або просто зміните звички, які приспали ваші стосунки, важливо знайти час, щоб ретельно подумати про свої почуття, очікування та те, що може зробити вас щасливішими у вашому житті.

Як пережити романтичну розлуку?

Романтична розлука – це важка ситуація, в якій ми всі можемо опинитися. У нас часто складається враження, що це буде непереборним, але є певні ключі, які можуть допомогти вам краще сприймати речі.

Багато психологів рекомендують наступні стратегії подолання розриву:

1. Прийняття: це важлива умова для руху вперед. Ви повинні прийняти біль від розриву, не живлячи його. Ви повинні навчитися оплакувати свою історію, використовуючи різні стратегії, щоб адаптуватися до контексту, в якому ви розвиваєтеся. Плач, наприклад, є нормальним, людським процесом.

Не варто придушувати свої почуття чи емоції. Але, щоб краще зрозуміти ситуацію, важлива підтримка оточуючих. Дозволь собі відчути біль без цензури чи почуття провини. Відразу після розриву цілком природно почуватися втраченим і нещасним. Дайте собі достатньо часу, щоб спорожнити все у своєму серці. Але, щоб краще зрозуміти ситуацію, важлива підтримка оточуючих.

2. Шукайте соціальної підтримки: навіть якщо ви сильні та сміливі за своєю природою, не соромно просити допомоги та підтримки у близьких вам людей. Вам потрібен комфорт і відволікання. Розуміння, співчуття та вислуховування інших є необхідними в цей важкий час.

Перш за все, не ізолюйтеся! Навпаки, оточуйте себе якомога частіше, приймайте позитивні поради, навіть допомогу фахівця, якщо справді відчуваєте в цьому потребу.

3. Дотримуйтеся певної дистанції: головне оточити себе турботливими людьми, які випромінюють позитивні настрої. Але ви маєте повне право обмежити використання соціальних мереж, виключити свого колишнього партнера з мереж або відступити від активного соціального життя. Немає нічого егоїстичного чи незрілого в бажанні приділяти час собі. Цілком законно розкрити дужку і втекти від усіляких паразитів, які можуть підірвати ваш дух.

4. Прийміть власну відповідальність: тут також не йдеться про надмірну провину. Було б безглуздо завдавати собі ще більше шкоди. Ви просто повинні пам’ятати, що в парі є дві особисті особи, і кожна з них несе частку відповідальності під час розриву.

Визнання власної неправоти – важливий крок до отримання хорошого уроку та кращого розуміння майбутнього. Не завдаючи шкоди собі та не виправдовуючи поведінку іншого, спробуйте поглянути на речі з точки зору та визначити, як ви вплинули на стосунки.

5. Складайте короткострокові плани: щоб очистити свій розум, бажано розвинути певні навички, вирушити на пошук нових корисних занять, зосередитися на чомусь позитивному та створити нові соціальні стосунки. А ще, знаєте приказку: “один загублений, десять знайдено!”

6. Уникайте помилкових надій: коли ми розбиті серцем і страждаємо від того, що втратили іншу людину, у нас виникає бажання захотіти зібрати осколки, обманюючи себе. Віра в те, що все може “змінитися”, незважаючи на всі ваші спроби врятувати пару, — це пастка, в яку потрапляє багато людей. Пам’ятайте, що нічого не спрацювало, і ваші шляхи мають розійтися, навіть якщо ідея все ще заплутана. Чим більше ти розірвеш ланцюги, тим більше підеш вперед!

7. Не шукайте віддачі: для вас природно бути злим, особливо якщо розрив стався через невірність. Але абсолютно необхідно уникати перетворення цієї люті на негатив. Останнє може підштовхнути вас до бажання “віддати” об’єкту гніву. Ви ризикуєте ще більше поранитися і спричинити багато шкоди навколо себе.

У цей момент не потрібно принижувати себе: прийміть свій гнів, але не дозволяйте йому вампірити вас. Намагайтеся максимально контролювати це. Поки ви це робите, використовуйте цю надлишкову енергію в культурних або фізичних заходах, які стимулюватимуть ваше повсякденне життя.

“Не поспішайте зцілюватися, але завжди рухайтеся в позитивному напрямку. Не зволікайте, зверніться за професійною допомогою, якщо ви виявите, що ви стагнуєте або не досягаєте жодного прогресу. Такий підхід може врятувати життя, коли біль здається справді нездоланним”, – підсумовують психологи.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page