fbpx

3 знаки Зодіаку можуть незабаром втратити роботу. У їхнє життя наближається буря: Енергія ретроградного астероїда Церера принесе одні розчарування

3 знаки Зодіаку можуть незабаром втратити роботу. У їхнє життя наближається буря: Енергія ретроградного астероїда Церера принесе одні розчарування

Наступний тиждень буде складний для представників 3 знаків зодіаку. Вони ланцюг розчарувань на роботі. Енергія ретроградного астероїда Церера буде їм несприятлива. У них виникнуть серйозні проблеми на роботі, які можуть мати негативні наслідки. Відкрийте для себе 3 знаки зодіаку.

Ретроградний рух астероїда Церера почався 3 лютого і триває до 22 лютого. Ця ретроградність може викликати проблеми в професійному житті представників цих 3 знаків зодіаку. Через енергетику Церери вони не зможуть знайти необхідну допомогу для подолання труднощів, які виникнуть на роботі. Вони почуватимуться безсилими перед делікатними ситуаціями, з якими вони зіткнуться.

Близнюки

Протягом наступного тижня Близнюки будуть претензійними та зарозумілими. Цей надлишок самовпевненості, який він відчує, не піде йому на користь. Це може призвести до неприємностей на роботі.

Більше того, на наступному тижні уродженцю цього знаку доведеться побоюватися своїх колег. Завдяки своїй допитливості та здатності пристосовуватися, Близнюки знають, як сяяти та змусити людей говорити про них. Проте вже найближчими днями він може привернути увагу заздрісників.

Дійсно, недобросовісні колеги могли вкрасти його ідеї. Крім того, ці люди можуть створити для нього проблеми, які можуть позбавити його місця на роботі. Зірки радять Близнюкам не відходити від реальності. Довіру не слід дарувати легко.

Крім того, що не допомагає цьому знаку повітря довго залишатися на роботі, так це його дух, кваліфікований як світлий. Близнюки, допитливі за своєю природою, цікавляться різними сферами, але вони не намагаються заглибитися в конкретну сферу і зробити її своїм покликанням.

Близнюки також є некерованим знаком, який тікає від рутини та обов’язків, щоб звільнитися від обмежень, які його душить.

Козоріг

Козоріг за своєю природою знак працьовитий і серйозний. У житті для нього пріоритет – робота. Його особисте життя завжди відходить на другий план. Незважаючи на свої статки, уродженець цього знака зазнає серйозних проблем на роботі протягом тижня 13 лютого.

Енергія Церери впливає на його продуктивність, а також на його стосунки з колегами. Крім того, його напруженість з деякими колегами стане причиною занепокоєння, які цей земний знак відчуватиме на роботі.

Більше того, уродженець цього знаку тривалий час буде вважати колегу ворогом і звинувачуватиме його у всіх проблемах, які на нього нависають.

З часом він зрозуміє, що був не правий. Козоріг за натурою песимістичний знак. Він всюди бачить зло і легко замислюється. Зосереджений лише на своїх думках, йому важко відкриватися іншим і спілкуватися з ними. Тому його часто звинувачують у холодності та байдужості.

Треба сказати, що його темперамент не завжди допомагає йому в його справах. Тим не менш, Козерогам вдасться подолати випробування, які чекають на них найближчими днями, і навіть обійтися.

Риби

На наступному тижні Риб чекають турботи на роботі. Через сімейні проблеми та тиск на роботі уродженець цього знака легко втрачає концентрацію на своїх завданнях.

Він може навіть знехтувати своїми обов’язками. Крім того, Риби – це знак різнобічної натури, яка рідко має свою голову на плечах.

Його недбалість протягом цього тижня також може завдати йому значних фінансових втрат. Цей знак Води виявиться безсилим перед проблемами, які блокуватимуть його на роботі.

Крім того, Риби є невловимим знаком, який вважає за краще тікати від делікатних ситуацій, а не протистояти їм. Його доля буде вирішена цими днями, зірки радять Рибам змиритися з ситуацією і визнати допущені на роботі помилки. Це може зіграти йому на користь, але йому не слід сподіватися, що все повернеться до того, як було.

Це важке випробування для цього знака чутливої ​​натури, однак, дозволить йому отримати хороші уроки, тим більше, що Риби – наївний знак, який легко може оточити себе недоброзичливими людьми.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page