fbpx

3 знаки Зодіаку найближчими днями зустрінуть справжнє кохання: це буде несподівана зустріч

3 знаки Зодіаку найближчими днями зустрінуть справжнє кохання: це буде несподівана зустріч

Нова та повна надії енергія незабаром проявиться з початком лютого. Венера проходить через Риб, потім переходить в Овна, Сонце залишається у Водолії, потім осідає в Рибах, а Меркурій утворює з’єднання з Плутоном. Тоді 3 знаки зодіаку матимуть більше шансів зустріти кохання свого життя.

Енергія цього другого місяця 2023 року буде дещо винятковою. Якщо ви самотні, можливо, вам цікаво, що зірки підготували для вас у лютому. Для щасливчиків це буде щось незабутнє.

Які знаки зодіаку знайдуть кохання в лютому 2023 року?

Січень вже помахав нам ручкою. Тепер черга для другого місяця року! Що це вам принесе? Вдалі романтичні зустрічі чи невеликі болі в серці? Все залежить від вашого астрологічного знака. Але можна сказати точно те, що коли ви перегортаєте сторінку, ви збираєтеся негайно написати іншу!

Астрологи назвали щасливчиків, які, швидше за все, зустрінуть свою другу половинку в лютому! Ви є частиною цього невеликого рейтингу? Дізнайтеся відповідь нижче!

Телець

Настав лютий, і його графік обіцяє бути насиченим для вашого знака зодіаку! З першого дня ви помітите, що ваші почуття розпалені та піднесені, і ви матимете пекуче бажання поставити свої емоційні зв’язки перш за все у своєму житті.

Чудовий час, щоб подолати самотність для неодружених. Цього разу, коли планета кохання живе в наймрійливішому знаку зодіаку, вони будуть у стані бути в центрі уваги та отримувати навіть більше любові, ніж вони коли-небудь чекали там.

Але щоб все пішло як по маслу, вам обов’язково потрібно розслабитися, на мить перестати думати і насолоджуватися тим, що пропонує вам Всесвіт у лютому.

Скорпіон

Шановні представники знака Скорпіон, якщо ви самотні, лютий буде ідеальним часом для здійснення вашої мрії знайти споріднену душу.

Все, що вам потрібно зробити, це не дозволити ліні здолати вас і вийти, щоб збільшити свої шанси знайти кохання. Венера в Рибах розраховує на можливість незабутніх зустрічей і приходить як підкріплення, щоб зробити вас ще привабливішими, ніж ви є.

Ви повинні використати це якнайкраще, щоб знайти “потрібну людину”! Не забувай, Скорпіоне, простий обмін поглядами може виявити багато речей… якщо необхідно, прояви ініціативу. Ви маєте благословення зірок, тому ні в якому разі не бійтеся.

Розбіжності з партнером? Чия це вина? Прямо зараз Меркурій у з’єднанні з Плутоном, тож якщо ви перебуваєте у стосунках, віддавайте перевагу спілкуванню та більше спілкуйтеся зі своїм партнером. Тонка бесіда один на один може здивувати вас і вирішити деякі непорозуміння.

Діва

Сезон Водолія настає якраз у лютому, щоб запропонувати вам найнесподіваніші романтичні відпочинки… Грубо кажучи! любов є, ти просто маєш бути сприйнятливий до неї, прийняти її з розпростертими обіймами та наважитися діяти, коли прийде час.

Венера, планета любові та стосунків, проходить транзитом у Рибах і приносить невеликі уваги та знаменує вирішальний поворотний момент для збагачення вашого емоційного життя.

Дорогі уродженці стихії Земля, охайний зовнішній вигляд не залишиться непоміченим і на нього обов’язково зверне увагу потрібна людина, тому настійно рекомендуємо одягатися нарядно, якщо вас запросили на зустріч.

Тим, хто вже перебуває у стосунках, астрологи пророкують новий поворот у житті пари. Крім того, ви збираєтеся відкрити для себе цікаву нову сторону свого партнера. Все, що від вас просять, це говорити чесно та взяти на себе ініціативу!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page