fbpx
гороскоп
3 знаки Зодіаку повинні бути пильними в листопаді: щоб втриматися “на плаву” їм доведеться змінити свою поведінку!

3 знаки Зодіаку повинні бути пильними в листопаді: щоб втриматися “на плаву” їм доведеться змінити свою поведінку!

Цим знакам зодіаку потрібно бути напоготові та обережними в листопаді з сезоном Скорпіона. Крім того, ретроградний Юпітер у Рибах, а Меркурій – у Скорпіоні, і Сонце, яке запрошує себе в Скорпіон до 22 листопада, не сприяє певним знакам зодіаку, яким необхідно бути більш пильними і проявляти дипломатичність у відносинах з іншими.

Рак

Ракам потрібно буде бути пильними у стосунках з оточуючими. Вони повинні усвідомити, що вони повинні встановити обмеження з певними людьми, щоб не бути обдуреними. Їх доброта може підвести їх, і хтось може ними скористатися.

Уродженці цього знака Води повинні навчитися підключатися до своєї інтуїції, щоб знаходити рішення, які їм більше підходять.

Цей сезон для Скорпіонів, ймовірно, загострить їх негативні емоції. Їм слід приділяти час собі і розібратися в своєму оточенні, щоб видалити всіх токсичних людей, які заважають їм рухатися вперед.

Лев

Відносини дуже важливі для Левів, і вони люблять насичене світське життя. Сезон Скорпіона – сезон запитань і різких рішень. Для того, щоб життя було щасливішим і гармонійнішим, представникам цього знаку Вогню бажано побути на самоті, щоб знайти себе.

Леви повинні знайти час, щоб правильно вибрати своїх друзів і більше не мати поверхневих стосунків, оскільки це не допомагає їм у житті. Їм потрібно мати більше стабільності та набути впевненості в собі, щоб бути більш залученими у свій професійний сектор.

Леви можуть бути дуже щасливі, змінивши певну поведінку та звички з іншими.

Риби

Ретроградний Юпітер у Рибах сильно вплине на представників цього знака Води.

У цьому сезоні Рибам доведеться переглянути свої пріоритети і навчитися бути більш відповідальними. Цей цикл ідеально підходить для створення нових ідей і цілей, щоб добре завершити рік. Вони повинні навчитися підтримувати дисципліну, щоб мати більш спокійне та щасливе життя.

Рибам потрібно перестати поводитися як жеpтва і намагатися на деякий час відключитися від своїх негативних думок. Це період запитань, щоб мати можливість розвиватися та рухатися вперед.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page