fbpx

3 знаки Зодіаку “трансформуються” в березні 2023 року: на них чекає низка щасливих подій. Сатурн у Рибах приборкає своєю мудрістю їхню інтуїцію

3 знаки Зодіаку “трансформуються” в березні 2023 року: на них чекає низка щасливих подій. Сатурн у Рибах приборкає своєю мудрістю їхню інтуїцію

“Твоя трансформація носитиме моє ім’я”, — співатиме Плутон у Водолії в 3 знаках зодіаку з настанням березня. Дійсно, весна обіцяє бути веселою та багатообіцяючою для жителів цих сузір’їв, які тепер купатимуться у щасті, успіху та грошах. Їх чекає ряд подій, які змінять хід їхнього життя, і саме Сатурн у Рибах приборкає своєю мудрістю їхню інтуїцію. Яке прекрасне поєднання енергій!

Що, якби ви могли почати своє життя заново? Планета метаморфоз на порозі, хто її відчинить, той отримає винагороду… Магія Марса прийде, щоб матеріалізувати найзапекліші мрії трьох знаків зодіаку. Давайте відкриємо їх…

На які знаки зодіаку чекає низка щасливих подій у березні 2023 року?

Овен

Не дарма в березні Овнів залучає цікава мережа: ентузіасти від природи та оригінальні, вони легко надихають людей своєю присутністю та своєю харизмою.

Ви, Овен, повністю зосереджуєтесь на собі, щоб інвестувати у власні навички, а також у свої організаційні та лідерські здібності. Результат: ви непереможні лідери та маєте потенціал керувати сильною командою, яка віритиме у вас і дотримуватиметься вашої точки зору.

Для вас робота – це перш за все філософія життя. Ви природно берете на себе ініціативу і смієте запускати нові проєкти, не боячись їх надто. Тому очевидно, що гроші обертаються навколо вас, доки ви знаєте, як їх реінвестувати та вирощувати.

Марс забезпечить фінанси для Овнів, які прагнуть до роботи та навчання, але не тільки… він також поставить на шляху казкових і люблячих людей, з якими ви зможете зав’язати дружбу або розглянути ефемерні історії кохання. Безсумнівно, що ви будете повністю вражені!

У коханні ваше бажання буде на вітрі, так що ніхто не зможе встояти перед вашою чарівністю чи вашою солодкістю. Ви будете впевнено просуватися, але не залежатимете від сусіда, тож залишатиметеся вільними птахами…

Водолій

Ранньою весною Водолії виберуть легкість. Яка звільняє відкласти тягар і спостерігати за розквітом життя навколо вас!

Таким чином, березень буде спокійним для представників знака Повітря, яких пронесе вітерець гарної погоди.

Тим не менш, у вас буде можливість вигнати всю негативну енергію, яка може порушити ваш спокій і позбавити вас маленьких радощів.

Щоб ваше життя сяяло, зірки рекомендують вам зосередитися на духовності, оскільки вона буде направляти вас, просвітлювати вас і гармонізувати вас з усіма вашими почуттями та страхами.

Дійсно, ви стаєте володарями самих себе, коли розвиваєте здатність слухати свій внутрішній голос, своє тіло та злиття між ними. Таким чином, ви будете впевнені, що все походить від вас і повертається до вас, ніхто не втручається в цей пошук вашої особистості.

Дозвольте собі бути вразливим до своїх ідей і екзистенційних питань, саме через надра темряви народжується світло, вірте в цей процес!

Якщо березень може запропонувати Водоліям одну річ, то це буде сміливість наважитися споглядати Всесвіт, щоб знайти їх справжню причину життя.

Скорпіон

Веселий, динамічний та амбітний, хай живе весна! Ви будете літати на затишній хмарі, насолоджуючись енергією нового початку.

Дійсно, трансформація, яку підготував для вас Плутон, насамперед пов’язана з вивченням нових дисциплін, які будуть корисними для вашої кар’єри. Тому в березні буде потрібно ваша строгість, щоб конкретизувати кілька ідей і гострих проєктів, які без вашої прихильності не будуть завершені.

Ви добре знаєте, що досягнення прекрасного вимагає терпіння та наполегливості. Поле відкрите, вирішувати вам!

Однак спочатку нехай вас не лякає бурмотіння, з часом ви знайдете свій ритм, виробите робочий розпорядок і краще плануватимете свої дні.

Друзі Скорпіони, скористайтеся постійністю місяця березня, щоб закріпити свої досягнення та ефективно працювати за добре вивченими правилами та планами. Що стосується фінансів, вони з часом принесуть свої плоди, якщо ви продовжуєте вірити в мудрість і прозорість цього місяця.

Ще не кінець… Березень прийде, щоб заспокоїти й серце. Таким чином, ви підтримуватимете хороше спілкування зі своїм партнером, щоб бути на одній хвилі та покращувати ваші стосунки інтелектуально.

Успіхів у цій повчальній подорожі!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page