fbpx

3 знаки Зодіаку “відчувають глибокий жаль” 29 березня 2023 року

3 знаки Зодіаку “відчувають глибокий жаль” 29 березня 2023 року

Скажімо так: сьогоднішній день, 29 березня, не зовсім те, що ми б назвали “поганим”, але ми можемо пошкодувати про дещо. Те, на що ми спостерігаємо сьогодні, є надлишком; занадто багато цього, занадто багато того, і багато іншого, звідки це походить.

Оскільки ми маємо транзит, який представляє надлишок і, можливо, навіть… обжерливість, а саме Місяць у квадраті з Юпітером, ми, схильні до переїдання і в основному переїдання, будемо робити саме це. Сьогодні ми “переборщимо”.

І залежно від того, яке “ваше задоволення”, це може означати цілу купу неприємностей. Транзит, Місяць у квадраті з Юпітером, не обов’язково поганий… однак він зачаровуючий. І якщо в цей день ми схилимося до того, що нас зачаровує, ми можемо просто зайти занадто далеко в цьому стані, який потребує.

Проблема Місяця в квадраті з Юпітером і цього дня полягає в тому, що ми не знаємо, коли зупинитися, і це головним чином тому, що все виглядає так чудово.

Піддаватися бажанню не завжди погано, але для деяких знаків зодіаку поняття обмежень не існує. Іншими словами, ми можемо завдати собі серйозної шкоди в цей день, якщо не будемо обережні. Ми можемо купити торт і з’їсти його, але нам потрібно пам’ятати про контроль над порціями, і хоча це точно може бути пов’язано з їжею, це також пов’язано з життям. Якщо ви один із знаків, згаданих тут сьогодні, то будьте обережні, щоб не перестаратися.

1. Лев (23 липня – 22 серпня)

Май розум і силу волі. Це коротко про ваш сьогоднішній девіз, Лев, і хоча ви маєте докази того, що це не завжди найкраща порада, якої слід дотримуватися, це все ж суть того, ким ви є, і цього дня, 29 березня 2023 року, під час транзиту Місяць у квадраті з Юпітером, ви будете робити те, що ви робите – понад РОБИТИ це все.

Ви любите давати собі “перерви” або, принаймні, так ви це називаєте. Що ви насправді робите, так це даєте собі привід захопитися всім, що ви тільки забажаєте. Це може бути їжа або щось, що викликає зaлeжність, і ось тут ви повинні зупинитися. Ви зробили великі речі у своєму житті та проявили величезну силу волі; не здувайте все, тому що квадрат Місяця до Юпітера штовхає вас у напрямку ненажерливого ігнорування. Залишайтеся на шляху, тримайте його в межах.

2. Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Немає нічого, що ти любиш краще, ніж дозволити собі зійти з розуму від того, що обожнюєш, але ти знаєш себе надто добре, щоб думати, що це лише дозвіл… мова йде про бажання та твою власну здатність уникати її.

29 березня 2023 року, під час Місяця в квадраті з Юпітером, ви можете виявити, що не можете прислухатися до власної доброї поради, і такі речі, як “триматися подалі”, просто не у вашому словнику. Цей транзит впливає на ваше почуття раціональності; ви знайдете спосіб виправдатися за свою поведінку, звинувачуючи в цьому стрес або якийсь неоплачений рахунок, який витає над вашою головою.

Ви шукатимете в усьому, крім себе, виходу з того, що зачаровує вас найбільше, і, швидше за все, ви не виграєте цю битву. Якщо ви можете зберегти здоровий глузд і взяти владу, тоді скоротіть це, якщо можливо.

3. Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Оскільки вам подобається ідея дисципліни, ви ведете досить суворе життя. Вам подобається поняття рутини, і коли справа доходить до опору бажання, ви робите так, як вважаєте за потрібне. Якщо це працює для вас, тоді ви готові, а якщо це завдасть вам шкоди в довгостроковій перспективі, ви позбудетеся цієї ідеї.

Ви суворі і жорсткі; Ви знаєте, як максимально ефективно керувати своїм життям. А ось сьогодні, 29 березня 2023 року, і транзит цього дня – квадрат Місяця до Юпітера.

Чесно кажучи, ви знаєте, що у вас бувають такі дні, тобто дні, коли ви відкидаєте всю свою дисципліну та турботу про себе, і просто валяєтесь на дивані. Сьогодні той день, Скорпіоне. Пропустіть всю свою наполегливу роботу або залишайтеся на меті. На ваш розсуд.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page