fbpx

3 знаки Зодіаку, які відчувають душевний неспокій під час квадрату Місяць-Марс 11 січня

3 знаки Зодіаку, які відчувають душевний неспокій під час квадрату Місяць-Марс 11 січня

Близнюки

Ви вже йшли цією дорогою? Ви не можете не думати про людину, яка розбила вам серце. Ви знаєте, що це недобре для вас і що ця постійна настирлива думка не принесе нічого хорошого, але ви вдаєте, що отримуєте від цього щось хороше, хоча це не так.

Сьогодні під квадратом Місяць-Марс ви відчуєте себе особливо гіперчутливими, але іронія полягає в тому, що ніщо зовнішнє вас не обтяжує.

Це все відбувається лише у вашій свідомості. Старі спогади, які спливають на поверхню, ніби знущаються над вами.

Схоже, ваш розум каже вам залишатися на місці, ніколи не лікуватись і продовжувати носити камінь розбитого серця з собою, куди б ви не пішли. Ви розумієте, що це доволі дивно і що нічого доброго з цього надмірного мислення не виходить, але… ви наполягаєте…

Рак

Цей день сповнений жалю, оскільки ви знаходите час, щоб переглянути те, що ви “наплутали” за минулі роки. Ви відчуваєте, що кожен крок, який ви коли-небудь робили, відразливий, ви почуваєтеся телепнем, люблячи когось, хто явно ніколи не любив вас у відповідь, і показуючи їм свою вразливу сторону.

Тепер його ніде немає, а ви тут, і ви живете у постійній пам’яті його обличчя.

Ви навіть не впевнені, хто завдав вам душевного болю, але ви знаєте, що відчуваєте це прямо зараз, це точно.

Квадрат Місяць-Марс сьогодні ще більше посилює вашу вразливість, оскільки він руйнує ваш захист, залишаючи вас слабкими та наляканими. Якщо ви озирнетеся навколо, дорогий Рак, нічого страшного немає, все добре. Сьогоднішня проблема у вашому розумі, а не у вашому тілі.

Водолій

Ви так довго придушували думки про розбите серце та біль, що частина вас зберігає всі ваші старі спогади. Зазвичай ви можете стримувати ці дивні думки, але ви безсилі проти впливу з’єднання Місяць-Марс, і шлюзи напевно відкриються сьогодні.

Це ваше придушення викликає у вас емоційний стрес, і хоча ви не приписуєте це таким речам, як спогади чи розбите серце, ви відчуваєте ці проблеми все більше і більше. Сьогоднішній день приносить вам дзвінок для пробудження, любий Водолій.

Ви повинні працювати всередині, щоб вилікувати зовнішність.

Великий відсоток вашого придушеного болю абсолютно непотрібний. Ви можете знайти спосіб позбутися непотрібних емоцій, щоб почати процес зцілення серйозно.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page