fbpx

3 знаки Зодіаку, які відчують душевний біль 25 березня через вхід Марса в Рак: будьте готові до сьогоднішнього дня, адже він буде досить важким

3 знаки Зодіаку, які відчують душевний біль 25 березня через вхід Марса в Рак: будьте готові до сьогоднішнього дня, адже він буде досить важким

Рак

Ви бачили, як це наближається, і тепер воно тут. Сердечний біль справді вражає вас прямо зараз, і ви не знаєте, що з собою робити. Всесвіт дуже засмучений тим простим фактом, що Марс у Раку настільки бентежить вас, що ви не думаєте, що можете бути більш чутливими, ніж зараз, і все ж цей транзит, здається, випробовує вас.

Розбите серце, про яке ви знали, прийде на ваш шлях у вигляді людини, яка наставляє вам “роги”.

Той факт, що ви знали, що це станеться, змушує вас відчувати себе погано за те, що ви не сказали йому раніше. 25 березня 2023 року, коли Марс проходитиме через Рак, правда розкриється, але до того часу буде надто пізно або постояти за себе, або запобігти цьому. Будьте готові до сьогоднішнього дня, адже він буде досить важким.

Діва

Найгірша частина сьогоднішнього дня – це не просто душевний біль, який ви збираєтеся відчути, а й усвідомлення того, яку роль ви зіграли в цьому. На цьому етапі вашого життя останнє, чого ви хотіли, це відчути емоційний біль, але ви також досить невимушено ставилися до свого спілкування з тим, як ви і ваш романтичний партнер спілкувалися один з одним.

Ви проігнорували попереджувальні знаки і просто дозволили всьому розвалитися, а тепер, коли Марс у Раку, ви здивовані, побачивши, що всі ваші стосунки повністю розпалися.

Можливо, винні не тільки ви, насправді це навіть не ви — він так само, як і ви, винен у зруйнуванні вашого роману, але 25 березня 2023 року ви зрозумієте, що винні у всьому самі. Прислухайтеся до свого серця, воно підкаже вихід.

Овен

З усіх видів душевного болю, який можна відчути сьогодні, ваш під Марсом у Раку буде дуже особливим і болючим. Захищаючи когось, кого ви любите – хто, як ви знаєте, не правий – ви повернетеся спиною до друга, тому що цей друг “отримав” від вашого партнера.

Він, з іншого боку, вважатиме вас співучасником; якщо ви не можете перестати захищати свого партнера, незалежно від того, наскільки він злий або скільки шкоди завдає вашому другу, тоді ваш друг справді припинить свою дружбу з вами.

Сьогоднішній душевний біль виникає від усвідомлення того, що ви вибрали свого друга, а не своє кохання, коли ви точно знаєте, що ваше кохання зробило щось погане комусь, а ви нічого не зробили, щоб зупинити це.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page