fbpx

3 знаки Зодіаку, яким 27 січня найбільше пощастить у коханні

3 знаки Зодіаку, яким 27 січня найбільше пощастить у коханні

Телець

Коли панує Місяць у Тельці, ви перебуваєте в хорошій формі, головним чином тому, що можете вірити, що цей транзит принесе вам удачу та спокійний день. Ви багато попрацювали і, відверто кажучи, “ложки не залишилося”. Ви втомилися, це все закінчилося, і все, що ви хочете, це ваше ліжко.

І, можливо, ваш романтичний партнер поруч з вами. Просто забудьтеся, і у вашому світі буде все в порядку. Для вас це рай, для інших це може бути швидка смуга, яка веде до нудьги, але ви не такі, тому сприймаєте цей день як щасливий.

Якщо ви візьмете вихідний або проведете якісний час зі своїм партнером, у вас буде один із найкращих, найромантичніших днів цього року. Насолоджуйся всім, любий Телець! Місяць ваш.

Рак

Місяць у Тельці підходить вам так добре, тому що ви сиділи на шпильках останні кілька тижнів. Вам подобається мати можливість розраховувати на щось приземлене, щось надійне.

А що є надійним і правдивим у вашому житті прямо зараз? Ваше любовне життя. Сьогодні, 27 січня, під час Місяця у Тельці ви можете помітити, що ваша нервозність, здається, послабилася. Ви не такі гіперактивні чи розсіяні.

І коли вам комфортно, ваше сяйво стає набагато доступнішим — люди раді бути з вами, навіть якщо ви просто сидите тихо. Сьогодні ви сидите в мирній тиші, люблячи життя зі своїм люблячим партнером, який не хоче нічого більше, ніж бути з вами, любити вас.

Водолій

Ви починаєте день з недовірою, але потім дивуєтеся позитивному настрою сьогоднішнього дня. Ви прокинулися з відчуттям, ніби будете “чесати голову” протягом дня, ніби ви перебуваєте на знімальному майданчику якоїсь фантастики, і ви один із неохочих персонажів. Ну, ваша інтуїція сьогодні дуже помиляється, тому що вгадайте що?

Немає ні дороги, ні сценарію, ні напруги… є лише старий добрий Місяць у Тельці, і те, що він робить із вашим любовним життям, це осідати в ньому, не сумніваючись у собі. Ви схильні задавати багато питань, і це чудово, але іноді це може бути занадто багато.

Сьогоднішній день дозволяє вам відсторонитися від цього і бути зі своїм партнером, не відволікаючись на негативні думки чи запитання.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page