fbpx
гороскоп
3 знаки Зодіаку знайдуть кохання, не шукаючи його, і нарешті почнуть писати власну історію. Їм сприятливі зірки, а також сукупність рухів планет, що відбуваються в даний момент на небі

Створити сім’ю і провести решту життя з коханою людиною – мрія багатьох людей. Справжнє кохання… це прекрасно, особливо коли воно взаємне. Незабаром Венера опиниться в Скорпіоні. Чи кращий час для сподівань знайти кохання, ніж коли планета чуттєвості та любові сама перебуває в ретрограді? Нептун у Рибах дає можливість здійснити мрії та бажання. Просто дайте волю своїй уяві… Відкрийте для себе 3 знаки зодіаку, які знайдуть кохання найближчим часом.

3 знаки Зодіаку знайдуть кохання, не шукаючи його, і нарешті почнуть писати власну історію. Їм сприятливі зірки, а також сукупність рухів планет, що відбуваються в даний момент на небі.

8 листопада планети стали свідками найкрасивішого явища – повного місяця та повного місячного затемнення. Подія, яка збільшує бажання та бажання пережити незабутнє кохання. Венера, планета кохання, проходить через таємничий знак Скорпіона з 11 листопада по 5 грудня, транзит, який буде відзначений бажанням чуттєвої реалізації, більшою чутливістю та романтикою.

Під час цього явища деякі будуть схильні до побудови тривалих стосунків і підуть на компроміси, які вирішать усі їхні емоційні проблеми. Планета мрії Нептун перебуватиме в Рибах до 4 грудня, подія, яка спонукає нас відкинути свої бажання та мріяти без обмежень. Тож ось найщасливіше закохане тріо найближчих днів.

Діва

Шановні уродженці стихії Земля, деякі з вас, можливо, втомилися залишатися вдома наприкінці кожного дня. На щастя, все має кінець, і це буде відзначено транзитом Нептун-Риби, який пропонує вам можливість відчути безмежну любов. Під час проходження Венери по знаку Скорпіона ви більше не залишитеся на самоті, адже зірки вирішили зробити вам подарунок.

Будьте готові зустріти особливу людину, яка ідеально відповідає вашим критеріям. Ця людина буде дуже піклуватися про вас і оточить вас любов’ю та прихильністю. Таким чином, ви будете щасливішими і матимете більше сміливості протистояти примхам щоденного життя.

Скорпіон

Чи готові ви розпочати нову главу у своєму житті, Скорпіоне? Венера нарешті ретроградна у вашому знаку зодіаку , а Венера уособлює партнерство, шлюб і здійснення бажань. Ваш таємничий і загадковий персонаж перетвориться на магнітне поле і, швидше за все, приверне увагу людини, яка без вагань підійде до вас.

Крім того, оскільки 8 листопада повний місяць у Тельці, удача посміхається вам і зірки на вашому боці. Скористайтеся цим періодом, щоб перегорнути сторінку та звільнитися від негативних емоцій, щоб розпочати новий шлях.

Козоріг

Зірки б’ють на сполох, настала ваша черга, Козоріг, випробувати неймовірне кохання. Тому дуже ймовірно, що з понеділка ви закохаєтесь. Місячне затемнення 8 листопада підштовхує вас прийняти певні істини у вашому житті, які вас не радують. Ретроградний Нептун в Рибах може розмити вашу комунікацію та змусити вас усвідомити певні хворобливі емоції, але це лише необхідний крок, щоб рухатися вперед і перетворити ваші мрії на прекрасну реальність.

Неймовірна зустріч може повністю змінити ваше життя, і це не повинно вас хвилювати. Навпаки, прийміть свою долю і дозвольте зіркам вести вас. Щоб збільшити шанси на цю зустріч, не замикайтеся вдома, виходьте на вулицю та гуляйте. Справжнє щастя може чекати вас в провулку, в метро або ж навіть на дитячому майданчику.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page