fbpx
життєві історії
35-річна Віра не могла натішитися своєму щастю. Зовсім скоро у неї весілля! Влас, що називається, перший хлопець на селі. Він працює поліцейським і навіть вже дослужився до підвищення – його переводять аж у обласний центр. Батьки Власа – люди заможні. Мрія! Жінка чекає від коханого чоловіка малюка. Віра не могла зрозуміти, чим ця особа могла так привернути її коханого Власа, щоб він покинув її з дитинкою під серцем за тиждень до створення сім’ї. – По селу чутки пішли, ніби Влас тебе неспроста кинув. Результати ДНК розставили все на свої місця.

35-річна Віра не могла натішитися своєму щастю. Нарешті  у неї все добре, нарешті і вона – щаслива! Зовсім скоро у неї весілля! А головне – з ким? Влас, що називається, перший хлопець на селі.

Він працює поліцейським і навіть вже дослужився до підвищення – його переводять аж у обласний центр. Батьки Власа – люди заможні. Сам чоловік – просто цукерочка: гарний, охайний, коректний. Мрія! Яка для неї здійснилася.

Вірину маму він вже називає тещею, коли приходить до них у гості. Але, що найголовніше, жінка чекає від коханого чоловіка малюка.

Зовсім скоро вони одружаться і переїдуть до великого міста, де і почнеться нова щасливе життя молодят.

Віра давно мріяла про сім’ю та дітей, але все якось не складалося. Засиділася в дівчатах. родичі і сусіди шепотіли за спиною. У неї були стосунки, але вони не приводили до чогось серйозного.

Півтора роки тому вона зустрічалася з Валерою. Він працював неподалік, заправником.

Хороший хлопець, але характерами не зійшлися. Валера після цього швидко знайшов собі іншу дівчину і одружився на ній. Нещодавно у них народився хлопчик. Теж Валерчиком назвали.

А Влас… З ним все зовсім інакше…

Словом, справа йшла до весілля і щосили йшли розмови про переїзд після торжества. І в цей самий момент сталося щось дивне. Нареченого наче підмінили.

Він почав приходити рідше, а потім і зовсім зник. Перестав відповідати на повідомлення, не брав трубку, коли Віра йому дзвонила. Але ж жінка була вже від нього при надії.

Вся ця метушня тривала не більше місяця. Влас знову з’явився і повідомив, що одружуватися не збирається, але, як порядна людина, дитині допомагати буде. Причину сварки він теж назвав. У нього з’явилася інша.

Мстечко їхнє маленький і всі одне одного знають. Зовсім скоро Віра дізналася, до кого переметнувся її наречений. Розлучницю звали Леся. Вона старша за Власа на 3 роки, на голову вища, а за плечима у неї розлучення і п’ятирічна дочка від першого шлюбу.

Віра не могла зрозуміти, чим ця особа могла так привернути її коханого Власа, щоб він покинув її з дитинкою під серцем за тиждень до створення сім’ї.

Бідна дівчина була вже на 9 місяці, коли дізналася, що Влас одружився на Лесі і та теж чекає дитя. Всі переживання і зриви погано позначалися на Віриному самопочутті. Був страх не доносити дитинку до терміну.

І Віра вирішила написати Власу повідомлення, що відразу після народження малюка вона подасть на аліменти. У справу втрутиласяЛеся і між дівчатами зав’язалася низка негативних листувань в соцмережі.

Розлучниця «настійно рекомендувала» дівчині облишити Власа і впевнено стверджувала, що дитина Віри не від нього.

Віра лежала в лікарні на збереженні. Вона не уявляла, що буде далі, з ким, і як, і що взагалі їй обіцяє майбутнє. «Головне – народити, а там подивимося» – намагалася втішити себе Віра.

Одного разу до неї прийшла її мама і розповіла дуже цікаву новину:

– По селу чутки пішли, ніби Влас тебе неспроста кинув. Твою розлучницю не раз бачили, коли вона ночами до місцевої ворожки ходила. Одному Богу відомо навіщо, але люди говорять про приворот. Та й баба Ніна фахівець в цьому мутному питанні.

Народжувала віра важко. На світ з’явився блакитноокий і світловолосий хлопчик, на щастя, зовсім здоровий. Зміцнівши, Віра зв’язалася з батьком дитини і повторила про свій твердий намір подавати на аліменти.

Влас відповів, що дитина не від нього і платити він не збирається. У справу знову втрутилася Леся. Вона, в свою чергу, радила Вірі не смішити людей і не рипатися зі своїм блакитнооким пацаном, зовсім несхожим на Власа.

Почався довгий процес. Експертиза на батьківство. Судова тяжба. Його брехливі слова в суді, що він не знав про стан Віри на перших порах, а дізнавшись, був не впевнений, що саме він батько. Мовляв, Віра вела асоціальний спосіб життя і таке інше. Але результати ДНК розставили все на свої місця. Справу Віра виграла.

…Минуло п’ять років. Синочок Віри Тарасик зовсім підріс.  Влас весь час виплачував аліменти, життя йшло своєю чергою.

І ось у 40 років у Віриному житті з’явився Андрій. Хлопець з простої сім’ї, працьовитий, трохи молодший за Віру, не красень, але добрий душею. Рік вони зустрічалися, а потім, зрозумівши, що покохали одне одного, одружилися. Вірин син почав називати Андрія татом, а зовсім скоро у них з’явилася спільна дитина, донечка Златка.

Влас розлучився з Лесею. Дівчина зрадила йому з якимось таксистом і навіть не намагалася виправдатися, вийшла заміж за нового обранця і виїхала з містечка. А Влас лишився дивитися здалеку, як росте його син біля іншого чоловіка, яка щаслива поруч з Андрієм його колишня кохана Віра.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page