fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!
Події
35-річного чоловіка мати 18 років не випускала з квартири

У Тернополі вклеїли фото у паспорт 35-річному чоловіку, якого мати 18 років не випускала з квартири, як наслідок 10 років він прожив з недійсним паспортом, повідомляє УНІАН.

Як повідомили в управлінні державної міграційної служби в Тернопільській області, в підрозділ міграційної служби тернополянин прийшов з працівниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Виявилося, що 18 років чоловік був ув’язненій у квартирі власною матір’ю.

Невідомого їм мужчину побачили сусіди, коли жінка померла на початку жовтня, вони повідомили про незнайомця поліцію та соціальні служби. Соціальні працівники, які прийшли в квартиру з правоохоронцями, встановили, що після закінчення сином школи мати, яка працювала педагогом, більше не випускала його з дому. Відтак він став повністю асоціальним. Чоловік обійти себе може лише мінімально – готує їсти з наявних запасів продуктів, працює з комп’ютером.

“Знає англійську мову, трохи володіє комп’ютерними програмами, каже, що підробляє копірайтером. Але він далекий від реального світу”, – розповіла про чоловіка фахівець із соціальної роботи Галина Чирська.

Виявилося, що він не знає, як зробити покупки в магазині, як користуватися громадським транспортом, не орієнтується в назвах вулиць міста, не знає, як оплачувати комунальні послуги і що взагалі це потрібно робити. Наразі у всьому цьому йому допомагають працівники міського центру соціальних служб. Для нього виробили паспорт, щоб переписати квартиру з матері на чоловіка, переоформити угоди з комунальними установами, оформити субсидії. У міграційній службі, зважаючи на ситуацію, у найкоротші терміни провели необхідні перевірки, щоб видати паспорт. Адже тривалий час про чоловіка взагалі ніхто не мав жодної інформації, його ніхто не бачив, мати всім знайомим та сусідам повідомляла, що він перебуває на заробітках за кордоном.

“Паспорт – основний документ, який посвідчує особу і громадянство власника. Цьому чоловікові поступово потрібно повертатися в суспільство, а без дійсного паспорта він не міг укладати жодних цивільно-правових угод”, – зазначила начальник Тернопільського міського відділу міграційної служби Людмила Лужняк.

Також працівники соціальних служб хотіли допомогти чоловіку пройти медогляд, щоб з’ясувати стан його здоров’я, однак через асоціальність здавати аналізи він наразі відмовився.

Читайте також: ЧОМУ НЕ МОЖНА КЛАСТИ В НАПОЇ ЛИМОН

Джерело.

 

Related Post