fbpx
гороскоп
4 знакам Зодіаку дуже пощастить протягом тижня з 14 по 20 листопада 2022 року: на роботі справи підуть добре, а плани увінчаються успіхом. Удача супроводжуватиме їх і в любовному житті, а деякі відчують велике кохання!

4 знакам Зодіаку дуже пощастить протягом тижня з 14 по 20 листопада 2022 року: на роботі справи підуть добре, а плани увінчаються успіхом. Удача супроводжуватиме їх і в любовному житті, а деякі відчують велике кохання!

Входження Венери в знак Стрільця та прихід Меркурія в цей самий знак Вогню сприяють представникам цих астрологічних знаків, яким особливо пощастить протягом тижня з 14 по 20 листопада. На роботі справи підуть добре, а плани увінчаються успіхом. Удача супроводжуватиме їх і в любовному житті, а деякі відчують велике кохання.

Завдяки енергії Меркурія і Венери в Стрільці 4 знаки зодіаку переживуть хороші часи в професійному житті, а також у сентиментальному житті.

16 листопада Венера, планета любові та чуттєвості, почне свій транзит через знак Стрільця. Цей рух планет сприятливий для нових любовних історій і романтичних пригод. Транзит Меркурія, планети інтелекту та бізнесу, у знаку Стрільця з 17 листопада також сприяє професійному життю цих знаків Зодіаку. Вони зможуть проявляти ініціативу та створювати масштабні проєкти.

Терези

Уродженцю цього знаку на тижні 14 листопада дуже пощастить. На роботі йому може стати в нагоді допомога впливової людини, яка дасть поштовх для реалізації його проєктів. Підбадьорений зірками, цей знак Повітря зможе проявляти ініціативи, які отримають схвалення його ієрархічного начальника.

Протягом цього тижня у Терезів буде можливість проявити себе на роботі та відзначитися. Також уродженцю цього знаку пощастить у коханні. Меркурій і Венера обіцяють йому красиву романтичну пригоду.

Лев

Удача посміхнеться Леву протягом наступного тижня. На роботі цей динамічний і харизматичний від природи знак не залишиться непоміченим. Його дії та досягнення викликають захоплення у колег та керівника. Його зусилля та навички визнаються за справедливою вартістю.

Дійсно, у Лева будуть хороші шанси досягти відповідальної посади. Його нинішнє фінансове становище є похмурим, але найближчі місяці обіцяють йому більше процвітання. Любовне життя цього знака Вогню не залишиться поза увагою протягом тижня 14 листопада.

Стрілець

Уродженець цього знаку відчує велику динаміку на роботі протягом тижня 14 листопада. Меркурій, планета бізнесу та спілкування, прихильна до його проєктів. Завдяки своїм навичкам спілкування та почуттю лідерства Стрільці зможуть легко донести свої повідомлення та досягти своїх цілей.

Уродженця цього знака чекає приголомшливий успіх протягом цього тижня. Що стосується його емоційного життя, Венера не залишить Стрільця нечутливим до любові. Зірки радять цьому знаку Вогню відкрити серце людині, яка йому подобається, і спробувати підхід. Почуття, які відчуває Стрілець, можуть бути взаємними.

Риби

Протягом тижня 14 листопада Риби будуть наділені прекрасною комунікативною енергією. Представник цього знака буде особливо красномовним і не залишиться непоміченим на роботі.

Майстерність своєї справи, яку він продемонструє, підштовхне впливових людей зацікавитися ним. Це може допомогти йому в професійному підйомі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua