fbpx

4 знаки Зодіаку можуть стати на рушничок щастя у 2023 році, а ще 2 знайдуть кохання: кому ж пощастить! Під впливом енергії ретроградного Меркурія у Тельці 21 квітня, Плутона у Водолії та з’єднання Сонця з Венерою у Леві ці знаки Зодіаку відчують кардинальні зміни у своєму житті

4 знаки Зодіаку можуть стати на рушничок щастя у 2023 році, а ще 2 знайдуть кохання: кому ж пощастить! Під впливом енергії ретроградного Меркурія у Тельці 21 квітня, Плутона у Водолії та з’єднання Сонця з Венерою у Леві ці знаки Зодіаку відчують кардинальні зміни у своєму житті

2023 рік буде їхнім! Під впливом енергії ретроградного Меркурія у Тельці 21 квітня, Плутона у Водолії та з’єднання Сонця з Венерою у Леві ці знаки Зодіаку можуть знайти кохання у 2023 році та відчути кардинальні зміни у своєму житті. Їм будуть сприятливі планети любові та привілейовані зірки.

У 2023 році деякі знаки зодіаку будуть благословлені зірками. 4 знаки зодіаку переживуть революційні зміни в коханні. З іншого боку, їм пора перестати бути егоїстами і нарешті відкритися емоційно своєму оточенню.

Ці 4 знаки зодіаку святкуватимуть весілля у 2023 році

2023 рік тільки почався. Рік, який, ми сподіваємося, буде набагато кращим за попередні. Деякі знаки зодіаку матимуть шанс здійснити свою мрію.

Весілля та заручини будуть! Це правило стосується особливо навіть тих, хто не має партнера. Їм не займе багато часу, щоб зустрітися з ним і зможуть швидко скріпити узи. Їхні стосунки будуть розвиватися надзвичайно швидко. Єдина умова: вони повинні відкритися своєму оточенню і не висувати себе на перший план.

Телець

Тельці, ймовірно, скріплять свій союз в холодну пору року, якщо тільки не захочуть поїхати далеко на весілля під сонцем. Що точно, об’єднання оголошується в лютому або жовтні. Ви відчуєте сплеск і вирішите посвятити себе на довгострокову перспективу. Коли ви знайдете потрібну людину, ви захочете офіційно оформити ваші стосунки.

Близнюки

Юпітер в Овні відкриває нові перспективи для Близнюків. Якщо ви відчуваєте, що знайшли потрібну людину, ви зможете рухатися далі. Травень буде вашим місяцем! Чудовий вечір може викликати у вас ентузіазм і змусити прийняти рішення про примху.

Діва

Як уродженця стихії Земля, вас чекає рік, насичений новими проєктами. Нова енергія оселиться у ваших стосунках і підштовхне вас підтримати партнера. Хоча у вас є страхи, любов змусить вас луснути. Ви підете настільки далеко, що приймете союз у березні, квітні, травні або жовтні. Ви вирішите об’єднатися зі своїм партнером. Ви мрієте про ідеальний шлюб, тому будьте обережні, щоб не тиснути на себе занадто сильно.

Терези

У 2023 році Терези будуть дуже повноцінними у своєму любовному житті. Цей знак кохання може просто знайти потрібну людину. Ваше серце буде так битись, що воно з нетерпінням чекатиме моменту, щоб сказати заповітне “так”. Ви відчуєте, що нарешті знайшли потрібну людину, з якою хочете провести решту життя. Вдале і емоційне весілля відбудеться в березні, червні або, можливо, у вересні.

Ці знаки Зодіаку зустрінуть кохання у 2023 році

Хоча сумісність у коханні може бути необхідною, іноді буває, що зірки та їх розташування відіграють важливу роль. Ці знаки зодіаку знайдуть кохання у 2023 році.

Овен

Ви будете спонукані енергією Юпітера в Овні та Венери у Леві знайти кохання. 2023 рік для Овнів буде чудовим. Ви без вагань освідчитесь у коханні людині, яка вкрала ваше серце. Хоча деякі люди вважають це трохи швидким, ви захочете діяти у своєму житті, і для цього може знадобитися певна ініціатива.

Стрілець

У 2023 році в центрі уваги будуть Стрільці. Дуже ймовірно, що вам належить прожити найкращий рік у вашому житті. Ви сяєте в цьому році і не залишаєтеся непоміченим.

Тому ви отримаєте багато знаків прихильності та доброти. Ви збираєтесь у пригоду, і не знаєте, що вас чекає. Ключ: любов і позитив. Але цього року ви змінюєте своє бачення кохання, щоб звільнити місце для справжніх, справжніх почуттів. Любов, де вірність займає переважне місце, щоб скріпити гармонійний союз з коханою людиною.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page