fbpx

4 знаки Зодіаку, на яких найбільше впливає сьогоднішня Повня: астрологи рекомендують тримати себе в руках!

4 знаки Зодіаку, на яких найбільше впливає сьогоднішня Повня: астрологи рекомендують тримати себе в руках!

Стрілець

Стрільці можуть бути плаксивими та емоційними під час повного місяця, а потім, як тільки до них повертається “зір”, вони починають планувати щось гігантське на майбутнє.

Під час повного місяця люди, народжені в другій половині року, можуть бути особливо “дивними” — і під “дивними” астрологи мають на увазі розгуляну уяву, можливо, з відтінком нервового зриву.

Терези

Достатній лише невеликий космічний поштовх, і баланс Терезів може бути порушений.

Люди, народжені під знаком Терезів, зазвичай досить стабільні люди. Вони звикли тримати все в собі, і хоча вони не люблять пригнічувати свої почуття, їм все ж вдається подати приклад страху і розкутості.

Рівновага вимагає енергії, і коли тяжіння Місяця починає впливати на чоловіка чи жінку-Терези, перед ними ніби відкриваються шлюзи. Чекайте сліз, шалених ідей, романтичних моментів і трохи не любові до себе.

Козеріг

Відразу після Стрільця в кінці року ваші мислителі Козероги запалюються, і вам нікуди подітися. Такий типовий Козеріг під час повного місяця.

Освітіть це місячне світло у світі Козерога, і ви отримаєте купу людей, схвильованих і готових “повалити” світ… але вони насправді не можуть цього зробити, чи не так?

І тому повний місяць може принести розчарування цим знакам. Хороша річ Козерогів полягає в тому, що вони можуть перетворити розчарування на творчість, і це часто трапляється під час повного місяця. Для творчих людей, особливо для письменників, це момент, коли хороші речі течуть для наших колег-Козерогів.

Овен

Овен, Овен, Овен, Овен. Якщо ви хочете знати, як повний місяць впливає на нас, просто помістіть Овна під повний місяць, і у вас є рецепт для лавини емоцій.

Романтична параноя є великою проблемою для нашого бога війни, Овна. Ви справді не знали ревнощів, доки не зустріли особливо нервового Овна під час повного місяця і не відчули справжнього смаку того, що це таке.

Овни – тримайте себе в руках!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page