fbpx

4 знаки Зодіаку, стосунки яких покращаться протягом тижня з 21 по 27 листопада: Всесвіт творить чудо на ваших же очах!

4 знаки Зодіаку, стосунки яких покращаться протягом тижня з 21 по 27 листопада: Всесвіт творить чудо на ваших же очах!

Риби

Це неймовірно красивий час для вас. Юпітер стає прямим у Рибах, ставши четвертим планетарним тілом, яке працює тут, приносячи чудові речі у ваше любовне життя. Зараз і протягом наступних кількох тижнів Юпітер, Нептун, Паллада та Юнона перебувають у Рибах. Це востаннє таке у вашому житті, і це буквально приносить неймовірну магію у ваше життя, особливо коли справа доходить до стосунків.

Юнона — астероїд шлюбу, тому можна очікувати серйозних зобов’язань. Юпітер уособлює достаток, а Нептун — мрії, тому ви буквально вступаєте в фазу життя, коли реальне життя насправді буде кращим за ваші мрії.

Оскільки планетарна активність у Рибах така велика, це можливість для вас відчути себе справжніми, коли справа доходить до того, як ви любите. Це частина магії, яку приносить ця енергія Риб. Ви завжди хочете, щоб вас любили такими, якими ви є, але ви не можеш бути такими, якщо не будеш цілісними, справжніми і повністю собою.

З плином тижня ви починаєте розуміти, що те, як ви любите, настільки різне й унікальне, що ви природним чином привернете до свого партнера більш глибоку прихильність. Це справді тиждень, коли можливо все, включаючи усвідомлення того, що кохання, про яке ви завжди мріяли, справді справжнє.

Стрілець

Цей тиждень настає на піку, оскільки для одних він стане остаточним розривом у їхніх стосунках, а для інших він принесе ту любов, яку ви завжди потребували.

На цьому тижні Венера, Меркурій, Сонце та молодий місяць сяятимуть у Стрільці. Крім того, Юпітер стає прямим у Рибах, що нагріває ситуацію, коли справа доходить до вашого будинку та відданих стосунків. Деяким, коли енергія досягає піку, їм, можливо, доведеться вибирати між двома різними стосунками чи навіть життями.

Цей тиждень може принести природний зсув до більшої відданості, оскільки цьому процесу буде надано більше місця.

Коли ви думаєте, що щось має відбутися, деякі люди думають, що це відбувається природно і не вимагає зусиль чи роботи. Але насправді це результат вивчення того, що вам потрібно було нарешті створити. Коли цього тижня ви відчуєте, як частинки збираються разом, дозвольте собі рухатися до прекрасного нового початку, про який ви мріяли.

Телець

Аспектом вашого життя, який керує романтикою та стосунками, керує чарівний вогняний знак Стрілець. Цього тижня планети стикаються в цій сфері вашого життя, приносячи вкрай необхідний рух і можливість для трансформації.

Цього тижня Меркурій, Венера, Сонце та молодий місяць перебувають у Стрільці в цьому знаку, об’єднуючи теми спілкування, любові та дії. Частиною цього є розділ, який триває у вашому житті та допомагає вам вирости до наступного рівня любові.

Уран, великий будитель, все ще перебуває у вашому знаку, а це означає, що зміни все ще відбуваються, але зараз мова йде про об’єднання того, що триватиме, а не розривати те, що не буде. Цей тиждень — час для глибоких і змістовних розмов про кохання, які допоможуть вам створити більше того, що вам потрібно у вашому житті.

Коли ви це зробите, цей прекрасний новий початок природним чином відбудеться. Цей збір енергії, який починається цього тижня, триває до початку грудня, тому зараз саме час ризикнути, прийняти нові можливості та дозволити собі прийняти цей новий початок у коханні. Це може бути швидке нове кохання або поглиблення існуючих стосунків. Однак одне можна сказати напевно, це допоможе вам зрозуміти, чому досі нічого не спрацювало.

Терези

Ви знак повітря, тому ви дуже добре розмовляєте. Але це не завжди означає, що ви говорите всю правду або свої справжні почуття. Ви часто дозволяєте своєму страху перед іншими диктувати те, чим ви ділитеся, тому це в кінцевому підсумку виявляється розбавленою версією правди.

Але цього тижня, коли так багато планет сходяться в Стрільці, а також молодий місяць, настав час для повного одкровення. Незалежно від того, наскільки ви намагаєтеся прикрасити правду у стосунках, ваші почуття або цілковита щирість зможуть допомогти перетворити стосунки на повніші та здоровіші.

Меркурій, планета спілкування, приєднується до Венери, планети кохання, і Сонця, правителя дій у Стрільці, допомагаючи вам висловлювати своє серце та допомагати діям слідувати.

Оскільки молодий місяць також відбувається тут, у Стрільці, це означає, що у вас є можливість почати новий початок, про який ви мріяли. Але в нових починаннях те, що вони не просто виникають, вони створюються. Тож цей тиждень саме час це зробити.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page