fbpx
гороскоп
4 знаки Зодіаку, відносини яких покращаться з 14 по 20 листопада 2022 року: Венера переходить у знак Стрільця, що є основною енергією цього тижня, яка позитивно вплине на ваші стосунки!

Вже цього тижня ви помітите тісний зв’язок між покращенням ваших стосунків і досягненням найважливішого.

Виклики – це нормальне явище в коханні, навіть у складні часи, важливо пам’ятати, що це не час, який визначає ваші стосунки, а скоріше зв’язок, який вас обох поділяє.

Венера переходить у знак Стрільця, що є основною енергією цього тижня, яка позитивно вплине на ваші стосунки.

Хоча Стрілець шукає правду, він також є знаком, який має здатність глибоко занурюватися в щось, щоб отримати розуміння.

Ця енергія підкреслюється астероїдом Веста, який буде рухатися в Рибах, що допоможе вам почувати себе більш гармонійними та більш щедрими з вашим партнером і з любов’ю, яку ви відчуваєте до себе.

Справа не в тому, що вам слід забути про складні аспекти ваших стосунків або уникати їх, а скоріше йдеться про визнання того, що це не означає, що у вас немає стосунків, яких ви завжди хотіли.

Дивіться 4 знаки зодіаку, відносини яких покращаться з 14 по 20 листопада 2022 року:

Стрілець

Цей тиждень обіцяє бути не тільки дуже красивим з астрологічної точки зору, але й чудовим шансом у коханні. У найближчі дні Венера і Меркурій увійдуть у знак Стрільця перед Сонцем наступного тижня, розпочинаючи ваш зодіак і сезон днів народження.

Венера в Стрільці допоможе вам поважати власну любов і потреби в стосунках. Це означає, що ви з меншою ймовірністю приймете те, що не підходить вам, тому що ви можете вірити, що те, як ви любите і як потрібно бути коханим, має сенс.

Венера у Стрільці шукає сенс, глибину та міцніший зв’язок, який не просто чуттєвий, але й допоможе вам розвиватися. Оскільки Меркурій також рухається у вашому знаку, це означає, що ви зможете легше говорити про ці проблеми, коли вони виникають, і ви відчуєте, що ваше серце та ваші слова вирівняні разом.

Меркурій у Стрільці хоче обговорити речі для кращого розуміння, тому, якщо останнім часом вам важко поділитися своїми почуттями чи думками, це також допоможе покращити ваші стосунки.

Однак головною новиною є астероїд Веста, це планетарне тіло, яке керує вашою внутрішньою іскрою та домом, повертаючись у знак Риб, який керує цією сферою вашого життя. Цього тижня домашні справи покращаться, якщо ви усвідомите, чого вам справді потрібно від любові та з ким ви вирішили розділити своє життя.

Риби

Цього тижня астероїд Веста знову увійде у ваш знак, допомагаючи вам вирішити те, що нещодавно сталося через ретроградний Марс у Близнюках, який керує вашим домашнім життям і вашими відданими стосунками. Веста керує вашим божественним світлом, вашими почуттями та вашим бажанням щодо того, що будинок означає для вас.

У Рибах Веста стає більш чутливою, інтуїтивно зрозумілою та більше стурбованою тим, що ви маєте дати, ніж тим, що ви готові отримати. Це не означає, що ви повинні жертвувати собою заради інших, але можливість зосередитися на благополуччі та віддавати любов допоможе вам оговтатися від будь-яких останніх проблем, які виникли у ваших стосунках.

Хороша новина полягає в тому, що ця енергія впливає не тільки на вас, але й на вашого партнера, а це означає, що ви обидва повинні відчувати себе більш щедрими в цей час. Цього тижня наступає остання чверть у Леві, що підкреслює аспекти прощення та здоров’я.

Сподіваюся, протягом цього часу ви зможете краще вивільнити будь-які образи, що дозволить вам мати більш послідовний і позитивний зв’язок у ваших стосунках. Оскільки цього тижня Венера та Меркурій увійдуть у знак Стрільця, важливо пам’ятати, що багато тих самих тем, які виникнуть, допоможуть вам відчути, що ваш партнер вас більше любить.

Це чудовий час, щоб спланувати подорожі, разом відвідати заняття або навіть провести одну з тих дивовижних бесід, коли ви не спите всю ніч, розмовляючи про життя. Використовуйте цю енергію не лише для того, щоб залишити минуле позаду, але й щоб почати планувати нове майбутнє.

Діва

Коли планети стають активними в романтичному водному знаку Риб, це означає, що ви почнете бачити позитивні зміни у ваших власних стосунках.

У цьому випадку астероїд Веста, сила, яка керує вашим власним внутрішнім світлом і вашими почуттями до дому, повертається з інтуїтивного та романтичного знака Риб. Це важливо, тому що ви часто можете стати занадто зосередженим на тому, що вам не здається або не відповідає тому, що вам потрібно в певний час з вашим партнером.

Хоча важливо бути в курсі будь-яких тривалих моделей, які виникають, важливо переконатися, що ви не забули скористатися перевагами хороших речей.

У цьому випадку Веста в Рибах допоможе вам згадати ваші власні глибокі почуття до партнера, а також те, що дійсно найбільше для вас важливо в домашніх і відданих стосунках.

Чим більше ви пам’ятаєте про це, тим більше зможете позбутися речей, які насправді не мають значення. Це нормально, що ви і ваш партнер не зовсім однакові, якби це було так, ви б були нудними, але пам’ятаючи про те, що справді важливо, ви можете знову розпалити ваше спільне полум’я.

Близнюки

Венера в Стрільці означає позитивний поворот у ваших стосунках, оскільки цей знак вогню впливає на ваші романтичні стосунки та всі аспекти кохання. Венера — планета, яка керує любов’ю та прихильністю, а це означає, що в цей час усі стосунки для вас покращаться.

Прямо зараз Марс зараз ретроградний у вашому знаку зодіаку, допомагаючи вам сповільнитися перед прийняттям важливих рішень, про які ви можете пошкодувати пізніше, щоб ви могли зосередитися на тому, що дійсно для вас найважливіше.

Венера працює з Марсом, щоб показати вам, чому ви були скеровані дати комусь ще один шанс або почекати трохи довше, перш ніж прийняти остаточне рішення щодо стосунків.

Зумівши визнати, що любов — це повільний процес і що у вас не буде гарного дня кожен день, ви також зможете більше насолоджуватися своїми стосунками.

Ви повинні вміти бачити, що подорож любові – це подорож, яку ви повинні працювати разом, і це означає кататися на хвилях, коли справи йдуть не дуже добре, знаючи, що це не означає, що це назавжди. Виклики не тривають вічно, триває лише любов.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page