fbpx
гороскоп
4 знаки Зодіаку, які легко проміняють любов на багатство: Хто ж вони, ці корисливі дами, які можуть забути про своїх близьких заради грошей?

4 знаки Зодіаку, які легко проміняють любов на багатство: Хто ж вони, ці корисливі дами, які можуть забути про своїх близьких заради грошей?

Навіщо рахувати кожну копійку і перебиватися з хліба на воду, якщо можна просто втекти до багатого коханця? А сім’я? Ну а що сім’я – самі винні, що не змогли забезпечити жінкам красиве життя.

Жінка-Телець

Ходила вона в одних чоботях п’ять років, та й зустріла багатого принца. І хто звинуватить жінку-Тельця в меркантильності – вона втомилася від злиднів. А кинута сім’я проживе і без неї. Зате земна леді буде блищати в нарядах від кутюр і приймати подарунки від багатого коханця.

“Моя колишня дружина – Телець. Ніколи не думав, що вона кине мене і дітей заради товстішого гаманця. Сподіваюся, що спрацює закон бумеранга, і дружині повернуться наші сльози”.

Дмитро, 32 роки

Жінка-Близнюки

Вона мріяла про принца. А тут він і підвернувся – Близнюк забуде і небагатого чоловіка, і своїх діточок. “Нехай живуть в злиднях, а я хочу жити красиво”, – скаже повітряна дама, спокусившись на палац і діамантове кольє. А ось чи буде вона щаслива, це ще питання… Навряд чи, адже легковажних красунь змінюють як рукавички.

Жінка-Скорпіон

Дівчина-Скорпіон народилася для красивого життя, а чоловік сам винен, що не зміг її забезпечити. Дорогі ресторани, бутики, п’ятизіркові курорти – це кружляє голову, і Скорпіонша жодного разу не згадає минуле життя, в якому залишилися діти і чоловік-невдаха. А багатому коханцю можна поспівчувати – адже рано чи пізно знайдеться ще більш багатий хлопець для Скорпіона.

Жінка-Водолій

Дама-Водолій втомилася від вічного ниття чоловіка, і її можна зрозуміти. Тим більше на горизонті намалювався красивий (ну, добре – не гарний) і багатий коханець. І можна створити новий осередок суспільства в двоповерховому особняку з домробітницею. І взагалі, красива жінка народжена для любові, а не для того, щоб варити борщі і прати шкарпетки. Навряд чи хтось виправдає і захистить цих жадібних дам. Але вони вибрали свою дорогу і купаються в золоті, забувши про тих, хто їх любить і чекає. Хоча, напевно, вже не чекає, і скоро меркантильні дамочки заплатять за все сповна.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook