fbpx

4 знаки Зодіаку, які можуть розірвати стосунки між 20 і 26 лютого: Всесвіт приносить потужну енергію у ваше життя

4 знаки Зодіаку, які можуть розірвати стосунки між 20 і 26 лютого: Всесвіт приносить потужну енергію у ваше життя

Овен

Це тиждень, до якого ви прагнули з початку року. Так багато планет перемістилося у ваш знак Овен, що тепер він є правлячою енергією космосу, а це означає, що він має сильний вплив на вас і ваші стосунки.

Цього тижня у вашому знаку буде шість планетних тіл, які представляють потужну силу, яка зможе допомогти вам зцілити ті сфери вашого життя, з якими ви боролися. Незважаючи на те, що ви перший знак зодіаку і відомі тим, що поспішаєте до нового, стає величезним викликом залишити позаду тих, з ким ви більше не можете рости.

Те, що ви і ваш партнер не можете бути найкращими разом, не означає, що ви зазнали невдачі, але це також не означає, що ви не повинні продовжувати намагатися. Цього тижня у вашому житті існує правда, яка спонукає вас побачити чистоту, яка навколо вас.

Щоб по-справжньому зцілитися і відчути, що ви не тільки найкращий, але й живете справжнім вашим життям, стосунки потрібно припинити. Цього тижня проявіть ініціативу та дізнайтеся, що відпустити іноді є найглибшим проявом любові.

Телець

Уран і Північний вузол зараз знаходяться у вашому знаку, допомагаючи в необхідних змінах, щоб краще узгодити ваше життя з долею, якій ваша душа віддана в цьому житті. Уран відомий як великий будитель; це планета, яка може зруйнувати те, що вас обмежує, і допомогти вам відкрити очі на те, що навколо вас.

Північний вузол — це обіцянка того, що вас чекає, якщо ви справді продовжите рухатися в напрямку того, що, на вашу думку, призначене для вас, навіть якщо ви не можете логічно визначити або зрозуміти, як це все стане можливим. Цього тижня Уран у Тельці об’єднується з Меркурієм у Водолії, тому вашій кар’єрі та навіть вашим цілям приділяється більше уваги.

Прямо зараз, хоча вами керує Венера, ви не так сильно зосереджені на своїх романтичних стосунках. І любий Телець, це нормально. Цього тижня вам буде не так важливо, щоб цей статус був закріплений за вами, ніж відчуття задоволення собою.

Коли ви працюєте з Ураном і Північним вузлом, ви перебудовуєте речі у своєму житті, щоб створити стабільність і радість від того, що ви справжні. Немає місця для того, щоб догоджати людям або залишатися у стосунках, які більше не відповідають вашій правді. Нехай ваша увага буде зосереджена на тому, що це має бути, і якщо це не ваші романтичні стосунки, спробуйте повірити, що все це є частиною вищої мети.

Близнюки

Зараз саме час зосередитися на правді перед вами. Марс, планета дії та амбіцій, перебуває в Близнюках з кінця серпня 2022 року. Незважаючи на те, що Марс підходить до кінця свого перебування, оскільки він готується перейти в Рак наприкінці березня, вам все ще потрібно вивчити кілька важливих уроків. Мета цього — подумати про те, як ви приймаєте важливі рішення, які приймаєте у своєму житті, включно з тими, що стосуються ваших стосунків.

Для багатьох мова йшла не про припинення стосунків, у яких вони зараз перебували, а про те, щоб зробити це в той час і таким чином, щоб продемонструвати зростання. Єдина мета стосунків не в тому, щоб тривати вічно, часто це вчити або розмірковувати про досягнутий ріст.

Цього тижня Марс у Близнюках приєднується до Меркурія у Водолії, привносячи у ваше життя бажання зростання та розширення та спонукаючи вас до деяких важливих розмов. Енергія Водолія означає божественну удачу та можливості для вас, але вони просто не відбудуться у вашому романтичному житті. Використовуйте цю енергію цього тижня, щоб сміливо виявляти своє бажання рухатися вперед і відчувати життя.

Раніше, ніж пізно, вам доведеться зіткнутися з усім цим. Ці стосунки не просто поступово зникнуть, чим менше ви з ними матимете справу, цього разу потрібна зріла та чуйна розмова.

Діва

Цього тижня ви стоїте на порозі важливих рішень і змін у своєму житті, які вплинуть на ваші романтичні стосунки. Риби є вашим поляризаційним знаком, а це означає, що якщо в цьому знаку є планетарна активність, ви можете очікувати розвитку подій у своєму романтичному житті.

Риби – це додаткова енергія, яка вам часто потрібна у ваших стосунках, оскільки вона допомагає вам відкритися та сприймати більш повно. Це дає вам унікальну перспективу, яка може допомогти вам знайти більше рівноваги та спокою у вашому житті.

З іншого боку, Овен уособлює трансформацію і навіть близькість у деяких випадках. Тиждень по якому ми крокуємо з новим місяцем у Рибах і Стрільцем в Овні — ідеальний час для заклинань, але натомість він, ймовірно, підкаже, як ви думаєте про кохання та навіть про те, які ваші потреби у стосунках.

Всесвіт приносить потужну енергію у ваше життя, допомагаючи змінити застарілу динаміку та навіть потреби, які ви, можливо, переросли. Найкраще, що ви можете зробити, це довіритися процесу. Немає гарантії, що ви і ваш партнер не зможете рухатися вперед разом, але для цього знадобляться робота та розвиток.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page