fbpx
Breaking News
Подруга мені, ще десь місяць тому рецепт дала, а я все відкладала. А тут завалялась у мене капустина, і я вирішила спробувати. І скажу, що ця тушена капуста з яблуками, так-так з яблуками, це – смакота, не те слово!
Смакувати ці пісні котлетки – одне задоволення! Дітки, як чують цей аромат, вмить прибігають на кухню. Кликати їх до столу, вам точно не прийдеться. Це я вам гарантую!
Було складно усвідомлювати, що моє життя, толком не розпочавшись, закінчилося в один, цей злощасний день. Образи, злість і сльози переповнювали все моє нутро. Я зрозуміла, що ось в цей момент тільки диво зможе врятувати мене. Не пам’ятаю, звідки з’явилася ця думка, але я зрозуміла – у мене буде малюк, щоб мені це не коштувало
– Я то тут до чого? Сама нагуляла, сама і виховуй. Я ж не винна, що у дівчинки немає ні тата, ні інших бабусь з дідусем. Батьки невістки теж не хочуть приймати цю дівчинку. Вони свого часу попереджали, що дитини, народженої поза шлюбом не приймуть
Два роки тому ми завели собаку і кішку, так батьки чоловіка обурилися, кажуть, краще б дитину усиновили, а не перекладали час і гроші на тварин. Мені так боляче було це чути, адже відмовився від такого варіанту саме чоловік, а винна, як завжди – я
Шоу-бізнес
40-річна Тіна Канделакі зізналася, що їй довелося змінитися заради 29-річного чоловіка

Канделакі поділилася секретом щасливого шлюбу.

Тіна Канделакі дала інтерв’ю порталу “Дочки-Матері”, в якому розповіла про те, як складаються її стосунки з чоловіком Василем Бровком.

“Я вже занадто доросла жінка для того, щоб шлюб допомагав мені в чомусь самореалізовуватися. Мені здається прекрасним, коли люди перебувають у стосунках і трохи “допридумують” один одного. Наші “половинки” здаються нам кращими, ніж є насправді. Так само і у нас з Василем, але ми не полінувалися докласти зусиль для того, щоб наші фантазії стали реальністю. Ми здатні змінюватися. А інакше, навіщо жити з людиною, коли ви вже не здатні нічим здивувати один одного”, – заявила Тіна.

Також зірка поділилася секретом збереження гармонії в родині. Канделакі вважає, що шлюб – це в першу чергу постійні компроміси. Також знаменитість вважає, що неможливо відчувати інтерес до свого чоловіка, якщо він не розвивається, не росте сам над собою.

Читайте також: ДТП В КИЄВІ: ІНОМАРКА ДВІЧІ ПЕРЕКИНУЛАСЯ І ЗАГОРІЛАСЯ

29-річного Василя та 40-річну Тіну зближує безліч спільних інтересів, наприклад, робота – адже у пари спільний бізнес. “Крім того, він дуже активна і пасіонарна людина, так само як і я. Так що і тут у нас багато збіглося”, – зазначила Канделакі.

Джерело.

 

Related Post

facebook