fbpx
гороскоп
5.12. до 11.12.2022: Для 3 знаків Зодіаку тиждень стане справжнім випробуванням на витривалість!

5.12. до 11.12.2022: Для 3 знаків Зодіаку тиждень стане справжнім випробуванням на витривалість!

Особливо важкий тиждень чекає на три знаки зодіаку.

З 5 по 11 листопада трьом знакам зодіаку варто підготуватися до маси проблем. Здається, ніби всесвіт змовляється проти них, адже навряд чи щось відбувається легко чи навіть за планом.

Раки повинні бути обережними

Цього тижня Раки повинні бути сильними. Існує велика ймовірність того, що близькі вам люди зараз розчаровують вас або не такі добрі до вас, як ви думали. У будь-якому випадку придивіться уважніше і будьте обережні, кому довіряєте.

Зараз ваша чутливість особливо сильна, і ви повинні бути обережними, щоб емоції не захопили вас повністю. Не приймайте поспішних рішень і складіть хороший план для своїх цілей. Це гарантує ваш довгостроковий успіх.

Скорпіони стають метушливими

Ви спричиняєте собі найбільше стресу цього тижня. Винен у цьому Сатурн у квадраті вашого знака. Ви піддаєте себе величезному тиску, хочете зробити все відразу і поспішати з однієї зустрічі на іншу.

Будь ласка, заспокойтеся зараз, тоді ви також уникнете прикрих необережних помилок. Постійний стрес також тільки шкодить здоров’ю і зменшує очікування Нового року. Не хвилюйтеся, у вас ще достатньо часу, щоб усе встигнути.

Стрільцям потрібні міцні нерви

Стрільцям цей тиждень теж буде не легкий. Нептун і Юпітер в квадраті створюють масу проблем. Неоплачені рахунки, зламані технічні пристрої та непорозуміння з іншими людьми діють вам майже на нерви.

Будь ласка, не падайте духом зараз. Доклавши достатніх зусиль, ви зможете усунути всі перешкоди зі свого шляху і навіть можете сподіватися на справжню удачу в кінці тижня.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page