fbpx

5 лютого – Повний місяць у Леві – найкращий день у році для відвідування “закладу”, без якого не обходиться жодна дівчина чи жінка

5 лютого – Повний місяць у Леві – найкращий день у році для відвідування “закладу”, без якого не обходиться жодна дівчина чи жінка

Повний місяць у Леві 5 лютого 2023 року – це явище, яке благотворно впливає на наше волосся. Тоді варто провести певний ритуал. Це покращить наш зовнішній вигляд на багато місяців вперед.

Сніговий місяць може стати важким періодом для наших стосунків. Прийдешній повний місяць їм зашкодить – за гороскопом для всіх знаків зодіаку ми тоді будемо досить неспокійними і схильними до конфронтації. Астрологи радять на кілька днів відійти від світського життя.

Якщо ми зосереджуємося на власних задоволеннях, ми заряджаємося енергією та отримуємо гарний настрій.

Як ми можемо подбати про себе зараз? Кращим рішенням стане візит до перукаря. Повний Місяць у Леві — ідеальна пора року, щоб підстригтися чи піти на косметичні процедури.

Повний місяць у Леві 5 лютого 2023 – гороскоп

Астрологи повідомили, як ми можемо використати для себе енергію майбутнього повного місяця. Варто нагадати, що це явище відбувається на тлі сузір’я Лева. Це знак зодіаку, який вирізняється пишним і здоровим волоссям.

Якщо зараз ми вирішимо обрізати пасма, вони швидко відростуть і зміцняться. У нас також є шанс вибрати нову зачіску, яка буде ідеально підходити до форми нашого обличчя та нашої особистості. Наше волосся також буде особливо чутливим до процедур догляду протягом кількох днів.

Гороскоп на найближчі дні вказує, що незалежно від того, чи думаємо ми про зміну кольору волосся, нову зачіску чи підстригання кінчиків і зміцнення структури пасом, наші наміри обов’язково здійсняться. Мрії про пухнасте, хвилясте волосся, що швидко росте, тепер може здійснитися. Також нам буде набагато легше підібрати правильний крій, який зробить нас привабливішими.

“Повний місяць у Леві – ідеальний час, щоб подбати про свою зачіску. Енергія цього явища, як магія для нашого волосся”, – кажуть астрологи.

Це чудовий час для відвідування перукарні або домашнього СПА – процедури, проведені зараз, принесуть бажаний ефект. Варто витратити час, щоб зробити лосьйон або масло для волосся. Це додасть їм блиск і обсяг.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page