fbpx
Суспільство
5 порад, щоб стати щасливішими у шлюбі

Знаходьте можливість провести вечір удвох

Сімейні психотерапевти впевнені: чим більше місця в стосунках займають повсякденні турботи, тим менше його залишається для близькості. Чому б вам незалежно один від одного не скласти списки того, що ви б хотіли робити ввечері удвох? Запишіть кожну ідею на окремому листочку і виймайте їх, не дивлячись.

Займайтеся спільною справою

Як щодо гри на укулеле і вивчення нової мови? А може, вам до душі спільні заняття йогою? Вивчення нового вдихає життя у відносини.

Проявляйте турботу кожен день

Повсякденність – єдина реальність, яку ми можемо перекроювати на свій смак. Найнеприємніше в цій повсякденності – не конфлікт, а зневага: в більшості випадків відносини гинуть не від однієї моторошної сварки, а від дрібних проявів неуваги. Вітайтеся один з одним при пробудженні, цілуйтеся при розставанні і зустрічі, виявляйте дрібні послуги, говорите компліменти, робіть подарунки і влаштовуйте сюрпризи, разом відзначайте успіхи, прощайте один одному поганий настрій, несумлінність, запізнення і забудькуватість.

Постійно вивчайте один одного

Раз чи два на місяць вибирайте час, щоб поговорити. Просто і відверто, як на самому початку, коли ви були один для одного невідомими материками, відкритими, але ще не вивченими.

Створюйте загальну історію

У щасливих відносинах партнери пам’ятають минуле, дорожать моментами ніжності, намагаються нагадувати один одному про те, як їм було добре. Вдаватися до спогадів зовсім не означає знецінювати сьогодення. Час від часу потрібно нагадувати собі про те, як розвивалася ваша історія. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Читайте також: ДЕСЯТЬ ПРОДУКТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ ЗНИКНУТИ З ЛИЦЯ ЗЕМЛІ

Джерело.

facebook