fbpx

5 знаків Зодіаку розбагатіють у березні, їм нарешті посміхнулася удача: охоплені сприятливою енергією Сатурна в Рибах і Плутона у Водолії, удача посміхається їм, оскільки наступні дні будуть більш сприятливими для позитивної трансформації та збагачення

5 знаків Зодіаку розбагатіють у березні, їм нарешті посміхнулася удача: охоплені сприятливою енергією Сатурна в Рибах і Плутона у Водолії, удача посміхається їм, оскільки наступні дні будуть більш сприятливими для позитивної трансформації та збагачення

Життя цих 5 знаків Зодіаку обіцяє бути досить значним у березні в фінансовому плані. Охоплені сприятливою енергією Сатурна в Рибах і Плутона у Водолії, удача посміхається їм, оскільки наступні дні будуть більш сприятливими для позитивної трансформації та збагачення. Хто ці щасливчики березня 2023?

Оскільки весна швидко наближається, її гостинний місяць стане періодом «”щасливої ​​зірки” для 5 представників Зодіаку. Місяць березень буде для них римуватись із надходженнями, оновленням і свободою. Так, вони відчують, що у них виростають крила! Не можна виключати більшого прибутку та фінансового комфорту.

5 знаків Зодіаку, які розбагатіють у березні. Удача посміхається їм

Телець

У березні Телець буде спокійний і зможе дозволити собі побалувати себе, не рахуючи зайвого. Вони нарешті зможуть витратити гроші на те, чого завжди хотіли. Звичайно, це не означає, що вони повинні піддатися жадібності!

Вони також отримають гонорари та винагороди відповідно до їхніх заслуг і останніх подвигів на роботі. А з Венерою в Тельці в другій половині місяця вони мають право сподіватися повернути цей знаменитий борг від свого боржника.

Цей фінансовий комфорт залежить не тільки від астральних рухів, оскільки наші друзі Тельці поставили перед собою конкретну мету: стабільність. Цей критерій їм так дорогий! Окрім матеріальної легкості та ласощів, Телець, безсумнівно, знатиме, як прикрасити своє повсякденне життя.

Однак важко встояти перед невчасними витратами, коли ви не звикли так щастити з планетарними енергіями. Тому нам доведеться покладатися на їхнє почуття міри, щоб сподіватися спокійно пережити виклики найближчих місяців. Навіть більше, планети в Рибах пробудять щедрість Тельця для найбільшого щастя людей, які потребують допомоги.

Близнюки

Близнюки, безсумнівно, є одними з найулюбленіших сузір’їв Марса, тому що вони також виграють від певного несподіваного розкошу. Вони знатимуть, як зв’язати правильні дії та проявлять достатньо розсудливості, щоб зробити правильний вибір. З такою поставою їм не важко отримати плідні можливості. Від цієї динаміки їхнє життя почне розвиватися, і вони навіть будуть здивовані тим, що потроху прикрашатимуть свій спосіб життя. Нехай вони не дивуються, якщо вони візьмуть лідерство!

У будь-якому випадку, у перший місяць весни вони, швидше за все, побачать результати своєї минулої боротьби. Це неминуче матиме надзвичайно позитивний вплив на всі їхні соціальні стосунки. І хоча їхня самооцінка різко зросте, їхні дружні та сімейні стосунки також матимуть більше змісту. Сила любові до себе…

Терези

Можливо, у Терезів не вийде врегулювати себе фінансово самостійно, і це непогано.

Вони отримають значну допомогу для відновлення матеріального становища, достатню для того, щоб з чистою совістю прожити березень місяць. Вторинні потреби також будуть включені! Вони зможуть побалувати себе і, можливо, навіть сподіватися на подорож, яка до того часу була лише мрією в їх уяві. Вони зітхнуть з полегшенням!

Отже, так, вони не можуть дозволити собі всі екстравагантності, які спадають на думку, але простий факт “винагороди” себе піде на користь їх моральному духу. Однак, крім підтримки Сатурна в Рибах, вони також повинні покладатися на свою строгість у роботі. Припиніть прокрастинацію…

Прийнявши виграшний спосіб мислення, Терези можуть навіть сподіватися розбагатіти до кінця року.

Скорпіони

Цілком ймовірно, що любителі знаків зодіаку є фаворитами сузір’їв у березні. Їхня доля здається гарно складеною завдяки, зокрема, сплеску планет, розташованих у Рибах.

У будь-якому випадку Скорпіони все одно зможуть скористатися всіма хорошими фінансовими ресурсами, які вони з задоволенням отримають. Тому що так, навіть якщо гроші потрібно витрачати економно більшу частину часу, вони не пропустять задоволення. Приблизно в середині березня з’являться хороші угоди завдяки їх гарному чуттю та тріо Меркурій, Нептун і Сонце на їхню користь. Їхній матеріальний стан ось-ось різко покращиться!

Стрільці

Наші друзі, Стрільці, нарешті зможуть докопатися як в переносному, так і в прямому сенсі до того, що здавалося їм недосяжним. Хоча деякі з них, можливо, останнім часом занадто нехтували собою, зараз, як ніколи, час інвестувати у своє майбутнє. Все дуже просто, неможливо відчути радість матеріального комфорту, не подбавши про своє тіло та свій розум. Благополуччя та здоров’я понад усе!

Це також буде проходити через їх здатність відрізняти хороші угоди від поганих. Ви повинні наважитися твердо сказати “ні” , особливо коли йдеться про непотрібні витрати та проєкти без жодного майбутнього.

Також буде час розіграти гардеробну карту, щоб підняти моральний дух. Це, як і будь-який інший спосіб повернути впевненість у собі, і це дуже добре. У березні гроші можуть надходити досить непередбачуваним шляхом! Ми лише підозрюємо, що їхній вроджений ентузіазм вплинув на певний соціальний контекст і що через причинно-наслідковий зв’язок… бум, квитки… Неймовірно, скажете? Завдяки щасливій енергії Венери та Юпітера в Овні, удачі та їхньому виграшному настрою щодня, немає жодних сумнівів про те, щоб бути здивованим…

Фото івлюстративнге мспеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page