fbpx
Суспільство
6-річна дівчинка, знаючи що пoмре, сховала по всьому будинку сотні листів для своєї сім’ї

Маленькій дівчинці на ім’я Олена Дессеріч було всього шість років, коли лікарі діагностували у неї неоперабельний рaк мозку.

Малятку залишалося жити всього кілька місяців, тому вона вирішила залишити після своєї смерті що-небудь, що радувало б її батьків і молодшу сестру.

Для цього дитина написав сотні записок і сховав їх по всьому будинку, повідомляє ” Лайф “.

Листи з зізнаннями в коханні дівчинка поклала в усі шафи в будинку, між сторінками книг, в ящики, на далекі полиці і в коробки.

Справа в тому, що на той момент сім’я переїхала в Цинциннаті, але ще не встигла розібрати речі. На папері були намальовані сердечка і посмішки, а поруч Олена написала: “Я люблю вас мама, тато і Грейс” та “Мені шкода, що я хвора”.

Батьки дівчинки Кіт і Брук знаходять записки своєї дочки вже протягом десяти років.

“Олена була мудрою не по роках. Вона допомагала дітям молодший за неї і заспокоювала дорослих, коли розуміла, що їм дуже сумно”, – розповідає тато дівчинки Кіт Дессеріч.

У дівчинки була діагностована рідкісна форма рaкy, від якої поки немає ліків. Батько розповідає, що дитина до останнього усвідомлював, що з ним відбувається.

Читайте також: БЕЗ ЗУБІВ ТА ЗІ ШРАМАМИ НАВКОЛО РОТА: НАСЛІДКИ ЗНУЩАНЬ МАТЕРІ НАД ШЕСТИРІЧНИМ СИНОМ

Але дівчинка не турбувалася за себе, її більше хвилювало, як же тепер буде її молодша сестра.

Хвороба забирала сили Олени поступово. Спочатку вона втратила голос, потім у неї стався частковий параліч, але це не заважало їй ховати записки.

На честь дочки батьки створили благодійний фонд, який допомагає хворим на рaк дітям.