fbpx
життєві історії
– Ну і що, що твої заміжні. Що хорошого то?

Нещодавно моя мама їздила до своєї рідної сестри, тобто до моєї тітки. Вони живуть у великому селищі в своєму будинку. У тітки з дядьком четверо дорослих дітей. Три дочки і син.

Всі вони давно роз’їхалися з рідного селища в пошуках кращої долі. Заміжня тільки найстарша їй вже 43. У неї дочка 13 років.

Живуть в сусідньому селищі. Дві інші дочки чекають принца на білому коні. Однією 40. Інший 34. Джерело

Чи зустрічаються вони з молодими людьми, тітка поширюватися не стала. Молодша то зустрічається з ким то, але заміж, ніби як не збирає

ться. Мабуть не знаходяться відповідні кандидатури в ідеальні чоловіки. З огляду на, що ідеальних тож завжди дефіцит був. Син, до речі, теж одружуватися не збирається. Зрозуміти їх, звичайно, можна.

У них завжди була зразкова сім’я. Мама і тато. Папа дуже положітельний- не пив і не курив, все в будинок, все в сім’ю. Я б теж хотіла вирости в такій сім’ї і з таким татом.

Читайте також: Які вихідні та святкові дні будуть в Україні в березні 2020 роки? Буде чи то 8 Марта вихідним? Коли буде Прощена неділя

Ось мама в розмові з тіткою то і поскаржилася, що як же, коли народжувати дівчаток то- роки то йдуть Тітка на захист своїх дочок, стала на маму нападати:

– Ну і що, що твої заміжні. Що хорошого то?

Приводом для обурення виявився мій племінник, якого мама взяла з собою за компанію. Загалом, вони спостерігали за ним, і зробили висновок, що росте негідник. Племіннику 10 років.

– Он, вийшла твоя заміж. Он який син у неї росте нехочуха. У кого він? А живуть вони десь? Нехай в своїх квартирах. Але не в місті ж. А ми мужів міських знайдемо.

Ну і нехай шукають. Якщо знайдуть. Однокурсниця моя поїхала в місто – вийшла заміж за такого ж приїжджого з нашого села, тільки він там раніше почав працювати.

facebook