fbpx
гороскоп
7 жовтня-2022 саме цим трьом знакам зодіаку пощастить у грошах та коханні. Що ж, вам можна тільки по-доброму позаздрити! Насолодіться сьогоднішнім днем сповна! Зірки й планети малюють доларові знаки та подарунки

Сьогодні, у п’ятницю 7 жовтня-2022 саме цим трьом знакам зодіаку пощастить у грошах та коханні. Що ж, вам можна тільки по-доброму позаздрити!

Насолодіться сьогоднішнім днем сповна і візьміть від нього максимум? раз вже так вирішили зірки і Всесвіт.

Астрологи назвали три знаки зодіаку, яким пощастить у грошах та коханні саме сьогодні.

Лев

Левам сьогодні зірки й планети малюють доларові знаки та подарунки. Проте, здебільшого Леви отримають сьогодні предмети побуту, а не розкоші.

Планети дурують підтримку Левам і пропонують поїхати кудись у подорож – це точно позитивно позначиться на особистих стосунках, хоч у парі ви, хоч ще самотні.

Стрілець

Заслуги Стрільців визнають. Це більше стосується до симпатій, ніж професійних заслуг. В любовному плані може бути неспокійно, але в результаті щасливо.

Вам сьогодні варто дотримуватись золотого правила: “Мовчання – золото”. День вподобатиме представникам знака у питаннях творчості та любові.

Риби

Сприятливий день і час для публічності, виходу у світ. Ідеальний час, щоб використати особисту чарівність.

День дарує Рибам можливість бути чарівниками та факірами. Варто приділити час старим незакінченим проектам та невирішеним питанням, можливо багато рутинної паперової роботи, проте щось має прийти у свою остаточну фазу.

7 жовтня неодмінно принесе вам прекрасну новину, на яку ви давно чекали.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page