fbpx

9.01. до 15.01.2023: на 3 знаки Зодіаку чекає надзвичайно важкий тиждень. Ви повинні вистояти!

9.01. до 15.01.2023: на 3 знаки Зодіаку чекає надзвичайно важкий тиждень. Ви повинні вистояти!

Тиждень з 9 по 15 січня 2023 року стане справжнім випробуванням для 3 знаків Зодіаку!

Протягом тижня з 9 по 15 січня 2023 року три знаки Зодіаку зіткнуться з деякими труднощами. Тепер настав час вистояти!

Стрільцям важко досягти прогресу

Цього тижня ваше терпіння буде випробувано. Незалежно від того, приватні чи професійні, вам дуже важко досягти прогресу в усіх проєктах. Таке відчуття, ніби ти топчешся, і все і всі раптом обертаються проти тебе.

Цілком можливо, що зустрічі будуть скасовані в короткий термін або що нова покупка буде безпосередньо порушена. У будь-якому випадку, не падайте духом і продовжуйте працювати над своїми цілями, все знову йде на краще!

Риби дратівливі

Марс у квадраті ускладнює життя Риб. Наслідки – невдоволення і багато поганого настрою. Ви скрізь знаходите ложку дьогтю, і інші просто не можуть вам догодити прямо зараз. Ви швидко реагуєте роздратовано і завжди можуть бути суперечки. Спробуйте зберігати спокій і відновити зв’язок із собою.

Леви багато виводків

Насправді Леви відомі своєю сонячною вдачею та позитивом, на жаль, цього тижня все з точністю та навпаки. Це пов’язано з впливом Сатурна, який раптово змушує вас сумніватися в багатьох речах і робить вас справді сварливим. Цілком можливо, що ви зараз ставите під сумнів все і всіх.

Будь ласка, не захоплюйтеся поспішними рішеннями, про які потім можете пошкодувати. Замість цього відволікайтеся на те, що вам подобається. Скоро сірі хмари розійдуться, і настрій покращиться.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page