fbpx

А коли народився наш первісток, мама чоловіка й зовсім відправила мого Тараса в Європу на заробітки і зараз вже скоро рік як не дозволяє йому повертатися в Україну. А що мені гроші? Я чоловіка поруч хочу. На той момент я і подумати не могла, що у мами Тараса свої корисливі плани. Переводить мені на карту якісь копійки, по 10 тисяч гривень, зате його батьки вже ремонт в двох кімнатах зробили

А коли народився наш первісток, мама чоловіка й зовсім відправила мого Тараса в Європу на заробітки і зараз вже скоро рік як не дозволяє йому повертатися в Україну. Але про все по-порядку.

Живемо ми з чоловіком Тарасом окремо від батьків в орендованій квартирі. Жити зі свекрами ми не змогли.

Але потрібні були гроші, і спочатку чоловік став підробляти в сусідньому місті, їхав на роботу і приїжджав на тиждень 2 рази, решту часу він перебував у батьків, бо вони живуть там, де його робота. У мене свекри постійно запитували, чому ми не народжуємо дитину, може, причина яка, потрібно перевіритися, мовляв, може, зі мною щось не так. А причина була одна – чоловіка не було поруч.

Ну ось, народився у нас славний малюк. І після цього свекрусі взагалі надумалося мого чоловіка відправити на заробітки в іншу країну, мовляв, нам треба житло купувати, нехай їде і працює.

На той момент я і подумати не могла, що у мами Тараса свої корисливі плани, про які я дізнаюся трохи згодом. І це було саме в момент, коли я народила і потребувала допомоги.

Я не стала сперечатися і йти проти долі, я повірила, що він зможе заробити. Мене підтримали мої батьки, і я залишилася жити у них, вони мені допомагали доглядати дитину та фінансово. Поки чоловік був на заробітках, ми зідзвонювалися, і я кілька разів заводила розмову про те, щоб йому змінити роботу, я й раніше говорила про це, але він був категорично проти, і навіть якось сказав, що ніколи щодня вдома не буде, це не про нього.

Я тоді запитала: «А навіщо одружився і заводив сім’ю?». У відповідь було мовчання.

Ну а коли почалося вторгнення, мова про Тарасове повернення навіть не заводиться, його батьки, особливо мама, категорично проти. Переводить мені на карту якісь копійки, по 10 тисяч гривень ,зате його батьки вже ремонт в двох кімнатах зробили.

Я і надалі прошу повернутися й знайти іншу роботу, щоб бути поруч з нами, з сім’єю, але він мовчить, він навіть не хоче про це говорити.

Я намагаюся зберегти сім’ю, а чого він хоче, йому, виходить байдуже, чи він слухає тільки свою маму?

Допоможіть порадою, заздалегідь вдячна.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page