fbpx
Breaking News
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Суспільство
А мама вірить: топ-5 дитячих хитрощів, які перевірені на всіх батьках

Це тільки здається, що діти абсолютно безневинні. Насправді малюки чудово розуміють почуття батьків і вміють маніпулювати ними не гірше будь-якої дорослої людини.

“Обозреватель” зібрав топ-5 дитячих хитрощів, які знайомі буквально кожному з батьків.

“Я тебе люблю! Ти най-найкраща”

Від такої фрази розтане будь-яка мама. Ні, безперечно, кожна мама найкраща для свого малюка, як і дитина для батьків, що б він не накоїв. Але, частіше за все, ця фраза використовується саме тоді, коли потрібно щоб мама дозволила щось і купила. Але чи варто завжди піддаватися на такі маніпуляції? Іноді досить просто обійняти і відповісти, що дуже ви раді таким словам.

“Це не я!”

Це кіт, собака, молодша (старша) сестра, або взагалі “воно само” впало (розбилося, поламалося). У таких випадках варто привчати дитину до відповідальності за свої проступки, і вмінню ліквідувати наслідки ситуації, що склалася.

Читайте також: У Франції заборонили занадто худих моделей

“Мам, купи, я буду самим слухняним”

Або “я більше так не буду”. Кожній мамі хочеться вірити в цю фразу, але всі ми розуміємо, що це неможливо. Діти, на те й діти, щоб бути шумними, веселими і не завжди слухати дорослих. Просто оцінюйте поведінку дитини відповідно до обставин, і не чекайте від нього неможливого.

“Я ще 5 хвилин”

Пограю, подивлюся мультфільм, погуляю. Тільки от якщо не проконтролювати ці горезвісні 5 хвилин, то вони можуть перетвориться не в одну годину. Тому важливо пам’ятати, що добровільно дитина не відмовиться від улюбленого заняття – стежте за режимом і проявляйте силу волі, не піддаючись на дитячі вмовляння.

“А мама (тато) мені дозволяє”

Такою фразою діти люблять перевіряти батьків на уважність. Часто буває так, що насправді і мама не дозволяє, або у неї взагалі не питали про це. Але тато, почувши, що дитині вже дозволили, швидко здає позиції і погоджується на дитяче прохання. Вихід із таких ситуацій один – завжди перевіряйте слова, сказані малюком і ніколи не відповідайте дитині “так”, не вникнувши в суть питання (навіть якщо ви дуже зайняті).

Читайте також: У Черкаській області матір «оцінила» новонароджену дитину в 30 тис. гривень

Джерело

Related Post

facebook