fbpx
життєві історії
А нещодавно я дізналася, що Артем повернувся до нашого міста. Виявилося, його кинула та жінка, до якої він пішов від мене, і відібрала бізнес. Тепер він – жебрак. Почав випивати, влаштувався на якусь низькооплачувану роботу. А я ж його досі люблю… Як сказати про це Сашкові?

Чотири роки тому ми з чоловіком Артемом розлучилися. Маємо спільну донечку. Я сильно переживала, бо дуже його любила. Та він зрадив, пішов до іншої.

Сяк-так, за допомогою підтримки друзів, родичів і психологів я нарешті вибралася з душевних гризот.

Зустріла нового чоловіка, Сашка. Він – позитивний, любить мене і донечку, найкращий варіант для створення міцної і повноцінної сім’ї. Відносини у нас хороші, але я його не люблю.

Колишній чоловік, Артем, весь цей час справно платив аліменти. Він переїхав в інше місто з тією жінкою, вони відкрили свій бізнес, наче добре жили.

А нещодавно я дізналася, що Артем повернувся до нашого міста. Виявилося, його кинула та жінка, до якої він пішов від мене, і відібрала бізнес. Тепер він – жебрак. Почав випивати, влаштувався на якусь низькооплачувану роботу.

Артем став часто бачитися з дочкою, до мене придивлятися, згадувати всяке з нашого минулого. У мене серце не на місці. А я ж його досі люблю… Як сказати про це Сашкові?

Звісно, я пам’ятаю все, що заподіяв Артем, але боюся, що якщо він і далі буде приходити і бачитися з дочкою, то я здамся, і ми знову будемо разом.

Заборонити зустрічі з дитиною я не можу, в будь-якому випадку Артем буде з нами перетинатися, а він же знає, що я до нього небайдужа, може маніпулювати мною, на жаль тиснути.

Підкажіть, як захистити себе, закохану й дуру, від повторної помилки? Або все ж таки дати шанс батькові моєї дитини?..

Ольга.

Фото – ілюстративне, budumna

Передрук матеріалу без посилання на ibilingua.com заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!